Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Trikteksas"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) LAISVU DARBO GRAFIKU (DARBAS SAVAITGALIAIS)

Vilnius - UAB "Trikteksas"

Svarbu žinoti:

Jūs galėsite užsidirbti papildomai ar derinti darbą su studijomis, nes pagrindinė užduotis šiame darbe – parduoti mūsų produkciją mugėse, kurios vyksta bene kiekvieną savaitgalį, tiek atvirose erdvėse, tiek didžiuosiuose prekybos centruose įvairiuose Lietuvos miestuose. Žadame ne tik profesionalias žinias apie išskirtinius produktus, bet ir efektyvius sėkmingų pardavimų mokymus. Suteiksime visas reikalingas darbui priemones ir pagalbą veiklai. Sąžiningas bei motyvuojantis uždarbis, draugiški kolektyvo santykiai, apmokamos komandiruočių išlaidos ir parūpinamos tinkamos sąlygos darbui komandiruotės metu.

Užduotys ir atsakomybės:

Aptarus su vadovais ir suderinus darbo grafiką artimiausiam mėnesiui, reikėtų laiku ir tinkamai pasiruošti pardavimams mugės metu, atvykti į biurą, pasiimti paruoštą reikalingą įrangą, produkciją, vykti į prekybos vietą, ją tinkamai pasiruošti ir – parduoti. Atsakingai vykdyti pinigų apskaitą, atsiskaityti už darbą. Darbas vyksta daugiausia stovint.

Ko reikia šiam darbui?

Kadangi žadame išmokyti visko, ko reikia šiam darbui, panašaus darbo patirtis nėra būtina, tačiau vis dėlto tikimės, kad esate atsakingas, kruopštus žmogus, norintis pardavinėti, mėgstantis bendrauti, pozityvus ir mokantis greit skaičiuoti – darbas su grynaisiais pinigais.
Jums bus reikalingas verslo liudijimas- pagelbėsime su visais formalumais, įskaitant deklaravimo prievolę.
Darbui naudojamo Jūsų nuosavo automobilio išlaidas ir išlaidas kurui kompensuosime.


Lauksime Jūsų gyvenimo aprašymo (CV) iki 2017 m. rugsėjo 25 d.
Jūsų asmens duomenų konfidencialumą garantuojame.
Kviesime susitikti tik kandidatus, mūsų manymu, geriausiai atitinkančius lūkesčius.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
UAB "Trikteksas"

UAB "Trikteksas"

UAB „Trikteksas“ (prekinis ženklas ,,Woolline") - tai tai išskirtinės kokybės merino vilnos (100 proc.extra fine, tiesiai iš Italijos) megzti drabužiai kūdikiams ir vaikams, neturintys analogų rinkoje.
Gaminame prekinius pavyzdžius tokioms kompanijoms kaip Pedro del Herro, Stella Mcartney ir 2016 m. Lorenzo Winter kolekcijai.
Daugiau apie mūsų produkciją: woolline.eu/
Informacija apie UAB "Trikteksas"
1
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Romas Kukta

Similar job ads: