Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Vilmers“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) Lietuvos rinkai

Nuo 500 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Vilmers“

Darbo pobūdis

  • Profesionalus klientų aptarnavimas;
  • Pardavimų skatinimo priemonių inicijavimas bei vykdymas;
  • Rinkų analizė, naujų idėjų generavimas;
  • Pardavimų dokumentų administravimas;
  • Darbas su “Microsoft Axapta” programą.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Anglų kalbos žinios;
  • Puikūs darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Atsakingumas, pasitikėjimas savimi, orientacija į rezultatą;
  • Sėkmingo darbo patirtis pardavimų vadybos srityje – privalumas.

Mes jums siūlome:

  • Darbą tarptautinio kapitalo įmonėje;
  • Galimybę dirbti ir mokytis iš savo srities profesionalų;
  • Galimybę kryptingai tobulinti profesines žinias ir įgūdžius;
  • Visas darbui reikalingas priemones.

Šioje pozicijoje siūlomas atlyginimas nuo 500 Eurų. (atskaičius mokesčius). Atlyginimą sudaro bazinė alga bei priedai už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

Nuo 500 €/mėn. į rankas

Vilmers UAB – turinti daugiau nei 360 darbuotojų, stabili, į rezultatą ir vakarietišką kultūrą orientuota bei daugiau nei 10 metų sėkmingai dirbanti skandinaviško stiliaus baldų gamybos įmonė.
Informacija apie UAB „Vilmers“
1161 €
Vid. atlyginimas bruto
373
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 677 €
25% uždirba 677-1033 €
25% uždirba 1033-1548 €
25% uždirba nuo 1548 €
Vadovas: Ovidijus Jalonskis