Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Hermitrans“

Pardavimų vadybininkas (- ė) (Logistikos paslaugos)

600-800 €/mėn. Į rankas
Online interview
Vilnius, Trakai, Lentvaris - UAB „Hermitrans“

Darbo pobūdis

  • Logistikos paslaugų pardavimas (kryptis: EUROPA, NVS; muitinės tarpininkavimo paslaugos);
  • Asmeninių mėnesinių KPI pasiekimas;
  • Naujų įmonės klientų paieška, duomenų bazės formavimas.
  • Kontakto su naujais klientais užmezgimas /naujų pardavimų inicijavimas telefonu;
  • Sutarties sąlygų suderinimas ir pardavimo projektų uždarymas/ palaikymas;
  • Užsakymų analizavimas ir fiksavimas klientų duomenų bazėje;
  • Pardavimo proceso koordinavimas, užsakymų perdavimas kolegoms iš transporto skyriaus;
  • Iškylančių problemų sprendimas: ryšio palaikymas tarp kliento ir transporto vadybininko, informacijos perdavimas;
  • Klientų skolų administravimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga patirtis atliekant pardavimus telefonu;
  • Stipri motyvacija ir noras dirbti;
  • Puikūs anglų ir rusų kalbos įgūdžiai (abiejų kalbų, žodžiu ir raštu);
  • Rezultatai ankstesnėse darbovietėse „kalbantys patys už save“
  • Sėkminga pardavimų vadybininko darbo patirtis ar patirtis LOGISTIKOS SRITYJE -privalumas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir atsakingą darbą pilnu etatu;
  • Karjeros perspektyvas draugiškame ir jaunatviškame kolektyve.
  • Fiksuotas atlyginimas bandomuoju 600-700 EUR/ mėn. – po bandomojo 800 EUR (atskaičius mokesčius).
  • Mėnesinius priedus, kurie priklauso nuo rezultatų susijusių su asmeniniais KPI;
  • Galimybę užsidirbti atlyginimo priedus nuo pirmo mėnesio ir „be lubų“;
  • Papildomą motyvacinę sistemą rezultatyviems darbuotojams;
  • Visas reikalingas darbui priemones bei socialines garantijas.

Atlyginimas

600-800 €/mėn. į rankas
Nurodytas fiksuotas altyginimas, mėnesiniai priedai priklauso nuo rezultatų ir yra "be lubų".

UAB Hermitrans – Lietuviško kapitalo bendrovė, teikianti logistikos – ekspedicijos paslaugas. Įmonė įkurta 2009 m. ir nuo to laiko sėkmingai dirba tiek Lietuvos tiek užsienio rinkose. Pagrindinis mūsų tikslas - ilgalaikis bendradarbiavimas su klientais ir kokybiškas poreikių tenkinimas.
informacija apie UAB „Hermitrans“
2108 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% higher than LT average)
13
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2019 m.