UAB „Gelgotos transportas“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Nuo 900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Marijampolė - UAB „Gelgotos transportas“

Darbo pobūdis

  • Automobilių aukcionų platformos klientų aptarnavimas;
  • Konsultacijos pirkimo ir dokumentacijos klausimais;
  • Aktyvus darbas su priskirtais klientais, išsiaiškinant poreikius, teikiant pasiūlymus, skatinant tolimesnius pirkimus ir klientų lojalumą;
  • Kiti tiesioginio vadovo pavesti darbai.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas (pageidautina vadybos, ekonomikos srityje);
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo ir/ arba pardavimų srityse;
  • Puikios anglų k. ir rusų k. žinios;
  • Smalsumas, žingeidumas, gebėjimas laisvai bendrauti;
  • Atsakomybė, atkaklumas siekiant užsibrėžtų tikslų.

Įmonė siūlo

  • Įdomų, atsakingą ir dinamišką darbą;
  • Papildomą premijavimą, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes;
  • Draugišką komandą;
  • Geras darbo sąlygas ir darbui būtinas priemones.

Konfidencialumas garantuojamas.
Informuosime tik atrinktus kandidatus.

Siųsdami savo gyvenimo aprašymą, Jūs sutinkate, kad CV bus saugomas UAB „Gelgotos transportas“ vidinėse duomenų bazėse.
Jūsų gyvenimo aprašyme ir kituose dokumentuose (jei tokių yra) nurodyti asmens duomenys renkami, tvarkomi ir saugomi laikantis Europos Sąjungos asmens duomenų apsaugos įstatymų reikalavimų ir bus apdorojami šios atrankos tikslais.

Atlyginimas

Nuo 900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Jau daugiau nei 15 m. Marijampolėje veikianti bendrovė UAB "Glegotos transportas" valdo platformą Exleasingcar.com - tai internetiniai didmeninės prekybos automobilių aukcionai, kuriuose parduodami 2-5 metų amžiaus automobiliai po lizingo sutarčių iš Vakarų Europos lizingo bendrovių ir bankų. Kasdien aukcionuose pateikiama per 4000 automobilių. Exleasingcar.com aptarnauja klientus iš Europos sąjungos šalių, taip pat Baltarusijos, Ukrainos, Rusijos, nuolat plečiasi ir šiuo metu jau vykdo veiklą Vokietijoje, Austrijoje, Kroatijoje, Lenkijoje.
informacija apie UAB „Gelgotos transportas“
3162 €
Vid. atlyginimas bruto
(2 kartus didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1852 €
25% uždirba 1852-2395 €
25% uždirba 2395-2735 €
25% uždirba nuo 2735 €