No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
UAB „Ugira LT“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

1250-1500 €/mėn. Į rankas
Marijampolė - UAB „Ugira LT“

Darbo pobūdis

Esame ambicinga įmonė, norinti padidinti savo eksporto apimtis. Todėl norime pakvieti prie savo komandos prisijungti pardavimų vadybininką (-ę) darbui užsienio rinkose.

Pagrindinės darbo užduotys:
  • Naujų rinkų analizė.
  • Klientų paieškos strategijos kūrimas.
  • Bendravimas su esamais klientais ir naujų klientų paieška.
  • Įmonės atstovavimas vietinėse ir tarptautinėse parodose.

Mes siūlome:
  • Visą reikalingą techninį palaikymą bei mokymus.
  • Perspektyvoje suburti savo komandą.
  • Motyvacinę sistemą, orientuotą į pasiektą rezultatą.
  • Esant poreikiui dalį darbo dienų galima dirbti nuotoliniu būdu.
  • Kompensuojame kelionės į/iš darbą(-o) išlaidas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas.
  • Labai geros anglų kalbos žinios.
  • Labai geri darbo kompiuteriu įgūdžiai.
  • Darbo patirtis pardavimų srityje (privalumas).

Atlyginimas

1250-1500 €/mėn. į rankas
Prie atlyginimo bus skiriami papildomi priedai priklausantys nuo einamojo mėnesio pardavimų.

Gaminame stiklo pluošto kuolelius elektriniam aptvarui, armatūrą ir kitus profiliui statyboms ir ūkiui.
informacija apie UAB „Ugira LT“
1537 €
Vid. atlyginimas bruto
(1% didesnis už LT vidurkį)
9
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2021 m.