Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "TPI Vilnius"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) - Matavimo sprendimai statyboms

Vilnius - UAB "TPI Vilnius"

Darbo pobūdis

  • matavimo sprendimų statybos pramonei pardavimai
  • bendradarbiavimas su esamais dileriais ir klientais, naujų klientų paieška, dilerių tinklo plėtra
  • įmonės tiekiamų matavimo sprendimų viešinimas

Reikalavimai

  • patirtis prekybos srityje ir statybų rinkos žinojimas
  • gebėjimas kurti ryšius su klientais ir dileriais
  • atsakomybė už patikėtas užduotis ir savarankiškumas
  • aukštasis techninis: statybinis ar geodezinis išsilavinimas
  • pažengusios anglų ir/arba lenkų kalbos žinios
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas

Mes jums siūlome

  • patrauklų darbo užmokestį, priklausanti nuo rezultatų
  • būtinas darbui priemones: automobilis, kompiuteris, telefonas
  • profesionalius mokymus
  • nuolatinį kvalifikacijų tobulinimą

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų

UAB TPI Vilnius – tai pažangiausias Lietuvoje matavimo sprendimų statybai, geodezijai ir kitoms pramonės šakoms teikėjas. 12 metų patirtis, profesionalus servisas bei nagrinėjamų sričių diapazonas kalba apie mūsų stabilią poziciją rinkoje.
Jei norite dirbti patikimoje ir stabilioje įmonėje, tarp kompetentingų specialistų, gauti pasitenkinimą atliekamu darbu - prisijunk prie mūsų komandos.
Informacija apie UAB "TPI Vilnius"
1219 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
3
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vygintas Aniukštis