Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vegastel"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Mažeikiai - UAB "Vegastel"

Darbo pobūdis

  • Naujų klientų ir projektų paieška (matavimo ir kontrolės, laboratorinė įranga, spec. paskirties įranga);
  • Ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Sutarčių administravimas;
  • Sandėlio priežiūra, prekių priėmimas, išdavimas, kontrolė;
  • Techninės dokumentacijos ruošimas ir tvarkymas.

Reikalavimai

  • LT/EN kalbos mokėjimas (puikiai/gerai);
  • RU kalbos mokėjimas (pageidautina);
  • LV/ EE kalbos mokėjimas (privalumas);
  • Patirtis pardavimų srityje (>2 metai);
  • Aukštasis arba aukštesnysis techninis išsilavinimas;
  • Sugebėjimas dirbti kompiuterinėmis programomis;
  • Komunikabilumas, iniciatyvumas, derybiniai įgūdžiai;
  • Gebėjimas savarankiškai ir lanksčiai spręsti iškilusias problemas.

Mes jums siūlome

  • Puikią darbo atmosferą, draugišką kolektyvą;
  • Socialines garantijas;
  • Darbą perspektyvioje įmonėje, karjeros galimybes, lankstų darbo grafiką;
  • Pastovų atlygį ir priedus, priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • Darbo priemones.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Kokybės, kontrolės, matavimų įranga ir sprendimai
Informacija apie UAB "Vegastel"
769 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
0,5-1 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Vygantas Gross