Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „IF Concept“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Panevėžys - UAB „IF Concept“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų veiklos planavimas, organizavimas ir kontrolė;
  • Įmonės interesų atstovavimas ir derybų vedimas susitikimuose su klientais;
  • Nuolatinis bendravimas su įmonės klientais bei naujų klientų paieška;
  • Problemų, susijusių su vykdomais pardavimų projektais, sprendimas;
  • Teisingas įmonės atstovavimas ir rezultatų siekimas.

Reikalavimai

  • Sėkminga darbo patirtis pardavimuose užsienio rinkoms (Privalumas);
  • Anglų kalba (Privaloma);
  • Puikūs bendravimo, bendradarbiavimo ir derybų vedimo įgūdžiai;
  • Analitinis mąstymas, organizuotumas, atsakingumas;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai ir raštvedybos žinios;
  • Vairuotojo pažymėjimas B kategorija.

Mes jums siūlome

  • Atlygį priklausomą nuo pardavimų.

Uždaroji akcinė bendrovė “IF Concept” turėdama nuolat modernizuojamą gamybinę bazę ir profesionalius darbuotojus, tapo solidžia ir patikima, moderniausia Aukštaitijoje gamybos bazę turinčia įmone. Mūsų produkcijos kokybe lieka patenkinti klientai ne tik Lietuvoje, mūsų baldai keliauja į Angliją, Daniją, Norvegiją, Švediją, Vokietiją, Latviją. Kadangi esame sparčiai auganti įmonė ir šiuo metu plečianti savo veiklą, ieškome naujų profesionalių komandos narių.
Informacija apie UAB „IF Concept“
782 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 600 €
25% uždirba 600-683 €
25% uždirba 683-892 €
25% uždirba nuo 892 €
Vadovas: Audrius Zigmantavičius