UAB „Diamondus“

Pardavimų vadybininkas (-ė) prabangiame juvelyrikos salone

Vilnius - UAB „Diamondus“

Darbo pobūdis

Kviečiame pardavimų vadybininką (ę) prisijungti prie mūsų jaukaus ir linksmo kolektyvo pastoviam darbui. Darbas prabangiame juvelyrikos salone, Vilniaus senamiestyje.

Tavo darbas:

  • Naujų klientų paieška;
  • Pardavimų vystymas Lietuvos bei Europos rinkoje;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas
  • Marketingo strategijos kūrimas ir vystymas

Reikalavimai darbuotojui

Mums reikia, kad Tu:

  • Būtum malonus ir charizmatiškas
  • Gebėtum profesionaliai aptarnauti klientus
  • Gebėtum dirbti komandoje
  • Būtum atsakingas, darbštus ir sąžiningas
  • Puikiai mokėtum lietuvių ir anglų kalbas žodžiu ir raštu

Tavo pliusai:

  • Darbo patirtis pardavimų vadyboje ir klientų aptarnavimo srityje
  • Juvelyrikos žinios
  • Internetinės prekybos žinios
  • Administracinio darbo žinios
  • Rusų kalbos mokėjimas raštu ir žodžiu

Įmonė siūlo

Mes Tau siūlome:

  • Darbą jaunatviškoje ir modernioje įmonėje
  • Itin draugišką, nedidelį ir supratingą kolektyvą
  • Darbo vietą pačiame Vilniaus senamiestyje
  • Apmokymų ir tobulėjimo galimybes
  • Supratingą vadovybę
  • Realią perspektyvą kilti karjeros laiptais

Atlyginimas: laisvai derinamas su vadovu.

UAB “Diamondus” priklauso užsienio kapitalo įmonių grupei, užsiimančiai deimantų apdirbimu, neapdirbtų deimantų didmenine prekyba, didmenine bei mažmenine briliantų ir juvelyrinių dirbinių su briliantais prekyba.

Dauguma mūsų klientų yra užsienio kompanijos ir kompanijos iš Antverpeno deimantų biržos. Mes patys kontroliuojame visą gamybos procesą.

Mūsų juvelyrikos salonas "DIAMONDUS" yra atidaromas adresu Gaono g. 8, Vilniuje, pačioje senamiesčio širdyje, prestižiniame Stiklių
juvelyrikos kvartale, priešais Stiklių viešbutį.