Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Vilmers"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) Prancūzijos rinkai

Vieta nesvarbi - UAB "Vilmers"

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su Prancūzijos rinkos klientais;
  • Užsakymų vedimas į Axaptą programą;
  • Pardavimų dokumentų administravimas;
  • Pardavimų ataskaitų rengimas.

Reikalavimai

  • Turite aukštąjį išsilavinimą;
  • Laisvai bendraujate prancūzų kalba;
  • Laisvai dirbate kompiuteriu.

Asmeninės savybės:
  • Gebėjimas valdyti didelius informacijos srautus;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas draugiškame kolektyve;
  • Nuolatinę galimybę tobulėti;
  • Darbo patirtį bei Jūsų kompetenciją atitinkantį konkurencingą darbo užmokestį.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Vilmers UAB, tai ilgametę tarptautinę patirtį turinti Skandinaviško kapitalo įmonė, gaminanti minkštuosius baldus. Įmonėje vyrauja skandinaviškas požiūris į darbuotojus, kurių dirbą net 330. Produkcija eksportuojama į Skandinavijos šalis, Prancūziją, Belgiją, Olandiją, taip pat parduodama ir Lietuvoje. Įmonė kas met dalyvauja didžiausiose baldų parodose Europoje, eksponuodami naujas baldų kolekcijas, gobelenus, dizaino tendencijas, taip įgaudami vis didesnį konkurencinį pranašumą. Klientų fantazija, Vilmers dizainerių kūrybiškumas, meistrų patirtis – tai puikus derinys, leidžiantis įsigyti komfortišką ir jaukią produkciją Jūsų namams.
Įmonėje vid. atlyginimas 748€
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)