Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Linoksa"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) RUSIJOJE, SKANDINAVIJOJE

Vilnius - UAB "Linoksa"

Darbo pobūdis

TAPK STIPRIOS KOMANDOS NARIU - TAI MŪSŲ VERTYBĖ !
  • Naujų klientų paieška Rusijoje, Skandinavijoje;
  • Naujų klientų paieška Estijoje, Švedijoje, Suomijoje, Norvegijoje;
  • Naujų klientų duomenų rinkimas, suvedimas į programą;
  • "Šalti" skambučiai telefonu.

Reikalavimai

  • Būtinos geros anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Gebėjimas atlikti 50 "šaltų" skambučių per dieną;
  • Geri kompiuterinio raštingumo įgūdžiai;
  • Geri bendravimo įgūdžiai, pozityvumas, aktyvumas, kruopštumas;
  • Atsakingas požiūris į darbą.
  • Švedų, suomių, norvegų kalbų žinojimas privalumas.

Mes jums siūlome

  • Darbą tarptautinėje bendrovėje, kuri pirmauja savo srityje 20 metų;
  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Darbą su patyrusiu žmogumi pardavimų srityje ;
  • Geras darbo sąlygas atsakingoje įmonėje, kurioje vertinamas darbuotojų lojalumas;
  • Galimybes tobulėti, ugdyti savo profesines kompetencijas nuolat augančioje, šiuolaikiškoje kompanijoje;
  • Draugišką darbo aplinką, kurioje vertinamas atvirumas, iniciatyvumas, tikslų siekimas ir pagarba kolegoms.

Atlyginimas
  • Derybų klausimas

UAB ,,Linoksa" - didžiausia ir seniausia savo sektoriaus įmonė Lietuvoje, prekiaujanti nerūdyjančiu plienu ir aliuminiu. 1999 m. pradėję veiklą tapome sėkminga tarptautine kompanija. Įmonė eksportuoja produkciją į Estiją, Latviją, Ukrainą, Baltarusiją, Rusiją, Lenkiją, Skandinaviją. 60 proc. įmonės pardavimo sudaro eksportas į minėtus filialus.
Paskutinius keliolika metų apyvartos didėjimas siekia 30 proc.
Visoje grupėje dirba 50 žmonių. Įmonė yra gavusi 2011 - 2017 m. Credit info ir Gazelės metų įvertinimus.

Įmonės sėkmės paslaptis - stipri komanda!

Vadovas Donatas
Informacija apie UAB "Linoksa"
1154 €
Vid. atlyginimas bruto
(29% didesnis už LT vidurkį)
22
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 822 €
25% uždirba 822-1176 €
25% uždirba 1176-1315 €
25% uždirba nuo 1315 €
Vadovas: Donatas Bepirštis