Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
SPA VILNIUS
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) rusų kalba

Vilnius - SPA VILNIUS

Darbo pobūdis

  • SPA ir viešbučių paslaugų pristatymas ir pardavimas kelionių agentūroms bei įmonėms (Rusijos ir Lenkijos rinkose);
  • Santykių palaikymas su esamais klientais ir naujų klientų paieška;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas atsižvelgiant į klientų poreikius;
  • Inicijuoti pardavimų skatinimo projektus ir užtikrinti jų įgyvendinimą;
  • Užsakymų rezervacija ir jų išpildymo užtikrinimas

Reikalavimai

  • Pardavimų patirtis viešbučių arba paslaugų srityje;
  • Labai geros rusų kalbos žinios raštu ir žodžiu;
  • Geros anglų arba lenkų kalbos žinios;
  • Aukštasis universitetinis arba aukštesnysis išsilavinimas;
  • Pareigingumas, savarankiškumas, iniciatyvumas ir noras nuolat tobulėti;
  • Gebėjimas dirbti komandoje ir gerbti kolegas.

Mes jums siūlome

  • Darbą profesionalioje komandoje, kur svarbios ir Tavo idėjos;
  • Darbą su paslaugomis, kurios paverčia klientus laimingais;
  • Naujas patirtis kiekvieną dieną, galimybę įgyvendinti naujas idėjas;
  • Asmenybės augimą, nuolatinį tobulėjimą;
  • Konkurencingą atlyginimą.
SPA VILNIUS

SPA VILNIUS

SPA VILNIUS – tai pirmasis sveikatingumo centras Lietuvoje, kuris sąlygojo reikšmingą pradžią Lietuvos modernaus ir kokybiško sveikatingumo ir kurortinio gydymo vystyme, visuomenės švietime apie sveikos gyvensenos puoselėjimo reikšmingumą.
Šiandien SPA VILNIUS - tai trys sveikatingumo centrai Druskininkų, Anykščių ir Vilniaus miestuose, atitinkantys aukščiausius tarptautinius SPA kokybės standartus, unikaliai panaudojantys vertingus gamtos resursus ir Lietuvos kurortologijos tradicijas sinergijoje su šiuolaikiniais technologiniais ir vadybiniais sprendimais, puoselėjantys socialiai atsakingo verslo principus.
Informacija apie SPA VILNIUS
1219 €
Vid. atlyginimas bruto
(36% didesnis už LT vidurkį)
271
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 806 €
25% uždirba 806-1106 €
25% uždirba 1106-1448 €
25% uždirba nuo 1448 €
Vadovas: Valdas Trinkūnas