UAB „AQUA VILNIUS“

Serviso vadybininkas

Vilnius - UAB „AQUA VILNIUS“

Darbo pobūdis

Vandens valymo įrenginių techninės priežiūros paslaugos;
Kokybiškai aptarnauti ir konsultuoti klientus;

Darbo laikas 18 - 20 h.

Reikalavimai darbuotojui

Puikiūs bendravimo įgūdžiai;
Orientaciją į rezultatą ir klientą;
Vairuotojo pažymėjimas (B-kat.);
Imlumas naujai informacijai bei noras mokytis;

Įmonė siūlo

Lankstų darbo grafiką;
Mokymus, įdomų, kūrybišką ir nenuobodų darbą;
Galimybes asmeniniam ir profesiniam tobulėjimui;
Socialines garantijas;

Jau daugiau nei 15 metų dirbame Lietuvoje ir stengiamės, kad kiekvienas kasdien galėtų džiaugtis švariu, tyru ir kokybišku vandeniu. Kiekvieną dieną aptarnaujame dešimtis įmonės klientų ir kasdien įveikiame pačius įvairiausius vandens taršos iššūkius.

Esame amerikiečių įmonių "Aquafilter" bei "CLACK CORP” atstovai Lietuvoje, todėl savo klientams siūlome tik aukštos kokybės produkciją ir paslaugas.
informacija apie UAB „AQUA VILNIUS“
748 €
Vid. atlyginimas bruto
10
Darbuotojų skaičius
50-100 tūkst. €
Pajamos 2013 m.