Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Megavalda"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 700 Eur
Šiauliai - UAB "Megavalda"

Darbo pobūdis

  • Susitikimų organizavimas, klientų konsultavimas;
  • Ryšių palaikymas su esamais klientais;
  • Pardavimo tikslų įgyvendinimas;
  • Klientų poreikių analizė;
  • Pasiūlymų ruošimas;
  • Sutarčių rengimas ir sudarymas.

Reikalavimai

  • Puikūs bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Aukštesnysis išsilavinimas;
  • Orientacija į rezultatą, iniciatyvumas bei noras tobulėti.

Mes jums siūlome

  • Laiku mokamą atlyginimą;
  • Priedus už pasiektus rezultatus;
  • Motyvacinę sistemą, bei karjeros galimybes;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, išorinius mokymus.

Atlyginimas

Nuo 700 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Finansų architektai - dirbame tam, kad mūsų klientai galėtų sukurti tvirtus finansinius pamatus. Didiname klientų finansinę atsakomybę, taip padėdami jiems užtikrinti saugią dabartį ir orią senatvę. Mes siekiame būti patikimiausia bendrove Lietuvoje, kurios klientai pasitiki mūsų patirtimi bei kompetencija ir rekomenduoja kitiems.