Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
VENTMATIKA UAB

Pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1400 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - VENTMATIKA UAB

Darbo pobūdis

Darbas apims : esamų Lietuvos ir užsienio klientų aptarnavimą, produktų pardavimą, kainodaros pakeitimus ir suderinimą; užsakymų priėmimą; kitų einamų klausimų derinimą. Reikės tinkamai reprezentuoti įmonę parodose, komandiruotėse.

Reikalavimai darbuotojui

Tikimės, kad Jūs:

  • Turite patirties pardavimų srityje.
  • Mokate gerai kalbėti ir rašyti angliškai, nes teks bendrauti su užsienio klientais, vykti į susitikimus bei parodas. Tikime, kad geriausios idėjos ir sandoriai gimsta tada, kai kalbamasi gyvai.
  • Tinkamai atstovausite mūsų įmonę.
  • Esate iniciatyvus, gebantis savarankiškai planuoti, vykdyti užduotis ir spręsti problemas.
  • Turite reikiamus darbo kompiuteriu įgūdžius.
  • Turite vairuotojo pažymėjimą (B kategorija).

Įdomų, atsakingą darbą bei įdomius iššūkius. Užtikrinsime geras darbo sąlygas ir visas priemones reikalingas efektyviam ir sklandžiam darbui. Skirsime konkurencingą atlygį, atitinkantį Jūsų gebėjimus ir kvalifikaciją.

Atlyginimas

800-1400 €/mėn. į rankas

Darbo vieta: Metalistų 2A-1, Šiaulių m. sav., Šiauliai
Gamybinė įmonė, kuriai jau 15 m., sparčiai auganti ir plėtojanti eksportą.
informacija apie VENTMATIKA UAB
2380 €
Vid. atlyginimas bruto
(56% didesnis už LT vidurkį)
85
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1411 €
25% uždirba 1411-1790 €
25% uždirba 1790-2728 €
25% uždirba nuo 2728 €