IĮ „Autostiklaplastis“

Pardavimų vadybininkas(-ė)

1400-2300 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - IĮ „Autostiklaplastis“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus darbas su naujais ir esamais klientais;
  • Bendravimas su užsienio rinkų klientais (olandai, vokiečiai, danai, šveicarai, belgai)
  • Užsakymų administravimas;
  • Klientų ir konkurentų elgesio stiklo pluošto gaminių pardavimo rinkoje analizavimas;

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Sėkminga patirtis pardavimuose;
  • Aktyvumas, iniciatyvumas, atsakingumas, stipri orientacija į darbo rezultatą;
  • Puikios anglų kalbos žinios (raštu ir žodžiu);
  • Komunikabilumas;
  • Kompiuterinis raštingumas

Įmonė siūlo

  • Geras darbo bei atlygio sąlygas;
  • Visas darbui reikalingas priemones;
  • Laiku mokamą konkurencingą atlyginimą priklausantį nuo rezultatų;
  • Lankstų darbo grafiką ir galimybę dirbti iš namų;

Atlyginimas

1400-2300 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo rezultatų

Autostiklaplastis- tai plataus spektro įmonė ,kuri jau nuo 1991 metų užsiima gamyba iš stiklo pluošto.
Mes augame ir tobulėjame, tad ieškome naujo komandos nario.
Mums labai svarbu komandinis darbas, atsakomybė, rezultatyvumas, pagarba kolegoms bei klientams.
informacija apie IĮ „Autostiklaplastis“
724 €
Vid. atlyginimas bruto
27
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 650 €
25% uždirba 650-650 €
25% uždirba nuo 650 €