Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „SPgrupe“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

800-1000 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „SPgrupe“

Darbo pobūdis

Pardavimo pasiūlymų rengimas klientams, sąmatų skaičiavimas;
Sąskaitų išrašymas (buhalterinė programa Euroskaita), užsakymų koordinavimas;
Naujų klientų paieška, vizitai pas klientus;
Konkurentų analizavimas;
Kainodaros ir kitų atnaujintų dokumentų talpinimas duomenų saugykloje;
Pagalba tiekimo klausimais, esant dideliems jų srautams.

Darbo pobūdis – Metalinės aptvėrimo sistemos.

Reikalavimai naujam kolegai (-ei)

Organizuotumas ir iniciatyvumas;
Sėkmingo darbo patirtis pardavimų - administravimo srityje (metalinės aptvėrimo sistemos – privalumas);
Užsienio kalbos – rusų, lenkų privalumas;
Greita orientacija, stresinių situacijų valdymas, gebėjimas vienu metu dirbti su keletą užduočių, sklandus darbas su kompiuteriu (Excel privalumas), atsakingumas, kruopštumas.

Įmonė siūlo

Konkurencingą atlyginimą;
Atvirą naujoms idėjoms aplinką;
Darbą sėkmingai veikiančioje, perspektyvioje kompanijoje;
Įdomų ir atsakingą darbą;
Stabilų atlyginimą bei nuo darbo rezultatų priklausantį kintamą priedą;
Visas socialines garantijas (visas atlyginimas oficialus);
Draugišką kolektyvą;
Visas darbui reikalingas priemones;
Galimybes kelti kvalifikaciją ir kilti karjeros laiptais nuolat augančioje prekybos organizacijoje!

Atlyginimas

800-1000 €/mėn. į rankas
Bandomuoju laikotarpiu DU 800 €/mėn. į rankas. Vėliau galimi priedai, augantys priklausomai nuo sėkmingo įsitraukimo į įmonės veiklą.

Dėl papildomos informacijos kreiptis telefonu .

Įmonė užsiima statybinių medžiagų gamyba, didmenine ir mažmenine prekyba Baltijos šalyse.
Įmonė dirba daugiau nei 10 metų ir yra viena iš rinkos lyderių savo srityje.
Penkiuose Lietuvos miestuose ir Rygoje turi savo parduotuves, salonus ir sandėlius.
Dirbama su žymiausiais statybinių medžiagų gamintojais iš Vokietijos, Anglijos, Belgijos, Lenkijos, Ukrainos ir kitų šalių.
Per metus aptarnaujama daugiau nei 1000 pastovių didmeninių klientų (prekybininkai, statybinės bendroves, nekilnojamo turto vystytojai, meistrai ir kt.), taip pat daugiau nei 30 000 privačių klientų.
įmonės veidas internete:

informacija apie UAB „SPgrupe“
2503 €
Vid. atlyginimas bruto
(64% didesnis už LT vidurkį)
145
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1917 €
25% uždirba 1917-2321 €
25% uždirba 2321-2827 €
25% uždirba nuo 2827 €