Job ad is not active
You cant candidate to it anymore

Pardavimų vadybininkas (-ė) (statybinės medžiagos)

Darbo vieta

Darbo pobūdis

  • Bendravimas su esamais klientais ir naujų paieška;
  • Klientų konsultavimas, derybos;
  • Pasiūlymų ruošimas ir sąskaitų išrašymas;
  • Bendravimas su įmonės tiekėjais;
  • Atsiskaitymų kontrolė;
  • Santykių su klientais palaikymas.

Reikalavimai

  • Darbo patirtis ne mažiau 3 metų;
  • Aukštasis/aukštesnysis išsilavinimas;
  • Puikūs darbo įgūdžiai su Excel, Word.

Privalumai:
  • Darbo patirtis statybinių medžiagų pardavimuose;
  • Rusų/lenkų kalbos žinios.

Mes jums siūlome

  • Visada laiku mokamą darbo užmokestį;
  • Konkurencingą, nuo darbo rezultatų priklausantį atlyginimą;
  • Darbo laikas nuo 8.00 val. iki 17.00 val.;
  • Dinamišką darbo aplinką;
  • Draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB "BaltParma"

Didmeninė ir mažmeninė prekyba statybinėmis medžiagomis visoje Lietuvoje, importas ir eksportas Baltijos šalyse.