Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS-( Ė ) SU VOKIEČIŲ KALBA (BE PATIRTIES)

700-900 €/mėn. Į rankas
Klaipėda - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

Įmonės paslaugų pardavimas užsienio rinkoms;
Intensyvi užsakovų paieška,
Komercinių pasiūlymų ruošimas,
Šalti skambučiai, sutarčių sudarymas;
Derybos su užsakovais;
Betarpiškas bendravimas su potencialiais užsakovais;

Reikalavimai

Vokiečių kalba (reikalingas, l.geras kalbėjimas, rašymas);
Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai, Excel, Word;
Gebėjimas planuoti ir kordinuoti savo darbus;
Komunikabilumas, atsakingumas, dėmesingumas, savarankiškumas, tikslo siekimas, kūrybiškumas, organizuotumas, iniciatyvumas;
Kitos kalbos būtų privalumas

Mes jums siūlome

Ieškome naujo pardavimų skyriaus komandos nario;
įdomų darbą norinčiam siekti aukštų rezultatų,būti įvertintam, neskaičiuojančiam darbo valandų.
galimybė siekti karjeros;
visas priemones ir sąlygas kūrybingam vadybiniam darbui;
visas garantijas;
Atlyginimas +premijos už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

700-900 €/mėn. į rankas

UAB "MARINO PERSONALAS" - Tarptautinė, įmonių grupės įmonė atliekanti pastatų statybos ir remonto darbus.Taip pat gaminame metalines konstrukcijas.Darbus atliekame Lietuvoje, Europoje ir kitose šalyse. Personalo paieška ir atranka. Konsultacijos