Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Marino projektai“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS-( Ė ) SU VOKIEČIŲ KALBA

900-5000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Marino projektai“

Darbo pobūdis

įmonės paslaugų pardavimas užsienio rinkoms;
intensyvi užsakovų paieška, komercinių pasiūlymų ruošimas, šalti skambučiai, sutarčių sudarymas; derybos su užsakovais;
dalyvavimas derybose užsienyje;
betarpiškas bendravimas su potencialiais užsakovais;
rinkos analizė.

Reikalavimai

vokiečių kalba (reikalingas, l.geras kalbėjimas, rašymas);
patirtis pardavimuose bent 2 metai;
patirtis pardavimuose subrangos principu;
vadybiškas, savarankiškas;
nebijantis iššūkių,energingas,norintis gerai uždirbti pasiekus gerų rezultatų

Mes jums siūlome

Ieškome naujo pardavimų skyriaus komandos nario;
įdomų darbą norinčiam siekti aukštų rezultatų,būti įvertintam, neskaičiuojančiam darbo valandų.
galimybė siekti karjeros;
visas priemones ir sąlygas kūrybingam vadybiniam darbui;
visas garantijas;
Atlyginimas +premijos už pasiektus rezultatus.

Atlyginimas

900-5000 €/mėn. į rankas

UAB "MARINO PERSONALAS" - Tarptautinė, įmonių grupės įmonė atliekanti pastatų statybos ir remonto darbus.Taip pat gaminame metalines konstrukcijas.Darbus atliekame Lietuvoje, Europoje ir kitose šalyse. Personalo paieška ir atranka. Konsultacijos.