Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoliumenas“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) ŠVIESTUVŲ IR BALDŲ SALONE

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Šiauliai - UAB „Ekoliumenas“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas ir aptarnavimas
  • Aktyvus bendradarbiavimas su architektais ir dizaineriais
  • Komercinių pasiūlymų rengimas
  • Salono priežiūra

Reikalavimai

  • Iniciatyvumas ir noras tobulėti
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai
  • Sklandus bendravimas ir rašymas lietuvių kalba
  • patirtis pardavimų srityje su interjero produktais būtų privalumas

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas
Atlyginimas priklauso nuo darbuotojo patirties ir kompetencijų.

UAB Ekoliumenas - šviestuvų salonų tinklas, turintis šiuolaikiškas parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Sėkmingai vykdome šviestuvų prekybą internetu Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Suomijoje.
informacija apie UAB „Ekoliumenas“
2139 €
Vid. atlyginimas bruto
(40% didesnis už LT vidurkį)
44
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2019 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1248 €
25% uždirba 1248-1957 €
25% uždirba 1957-2773 €
25% uždirba nuo 2773 €