Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Ekoliumenas“
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) ŠVIESTUVŲ SALONE OGMIOS MIESTE

Vilnius - UAB „Ekoliumenas“

Darbo pobūdis

  • Klientų konsultavimas ir aptarnavimas;
  • Aktyvus bendradarbiavimas su architektais ir dizaineriais;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas;
  • Salono priežiūra.

Reikalavimai

  • Sugebėjimas dirbti komandoje, organizuotumas, atsakingumas bei komunikabilumas;
  • Iniciatyvumas ir noras tobulėti;
  • Kūrybiškumas.

Naudingi įgūdžiai:
  • Patirtis pardavimų srityje su interjero produktais.

Mes jums siūlome

  • Aktyvų, savarankiškumo reikalaujantį darbą.

UAB Ekoliumenas - šviestuvų salonų tinklas, turintis šiuolaikiškas parduotuves Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ir Šiauliuose. Sėkmingai vykdome šviestuvų prekybą internetu Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.
Informacija apie UAB „Ekoliumenas“
1531 €
Vid. atlyginimas bruto
(19% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1128 €
25% uždirba 1128-1469 €
25% uždirba 1469-1952 €
25% uždirba nuo 1952 €
Vadovas: Gerdas Bradauskas