Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „4finance“
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) TELEFONU KAUNE

Kaunas - UAB „4finance“

Darbo pobūdis

Kaip tik dabar „4finance“ ieško aktyvių pardavimų vadybininkų telefonu, kurie sustiprintų komandą savo talentu ir patirtimi!

Būsite atsakingas (-a) už kokybišką bendravimą su esamais klientais telefonu, kompanijos produktų pristatymą, klientų poreikių išsiaiškinimą, pagalbą klientams išsirenkant tinkamiausią pasiūlymą ir pardavimų tikslų įgyvendinimą. Darbas bendraujant telefonu su klientais - išeinančiais skambučiais.

Darbo laikas: Pirmadieniais - Penktadieniais (8:30-17:30)

Darbo vieta: Jonavos g. 254A, Kaunas.

Darbas pilnu etatu!

Reikalavimai

  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Stresinių situacijų valdymas;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo/pardavimų srityje;
  • Komunikabilumas, iškalba, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Orientaciją į rezultatą ir tikslą;
  • Dėmėsingumas klientui ir atsakingumas;
  • Sugebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Troškimas įgyti naujos patirties ir tobulėti;
  • Darbo kompiuteriu įgūdžiai.

Privalumas
  • Patirtis pardavimų srityje, ypatingai telefonu;
  • Rusų kalbos įgūdžiai (nebūtina, tačiau privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą dinamiškoje finansinėje tarptautinėje kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes, įsitraukimą į naujus projektus;
  • Modernias ir patogias darbo priemones ofise;
  • Jaukią aplinką ir draugišką atmosferą;
  • Stabilų fiksuotą atlyginimą bei papildomus nuolatinius, realius priedus priklausančius nuo jūsų darbo rezultatų (tikslų vykdymo, skambučių kiekio, pokalbių kokybės);
  • Periodinius pasikalbėjimus su personalo skyriumi;
  • Visas socialines garantijas;
  • Sveikatos draudimą;
  • Stiprią ir šaunią komandą;
  • Darbą pilnu etatu;
  • Motyvacinius įmonės paketus: (Picadieniai, kibinadieniai, vaisadieniai, nemokama kava, ledai ofise vasaros sezonu, vasaros/žiemos šventės, teambuildingai, aktyvios veiklos po darbo su kolektyvu, papildomi apmokami laisvadieniai ir dar daug kitų!).

AS „4finance” aim is to provide our clients easy, fast and convenient access to financial services, and build a sustainable business with outstanding level of customer satisfaction. The company has successfully proven itself as a leader in dynamic short-term consumption financial markets in Europe (at this moment company works in Latvia, Lithuania, Finland, Poland, Sweden, Denmark, Russia and Spain), and has started work in USA, Georgia, Bulgaria and Czech Republic. In Lithuania Company operates under SMScredit.lt and Vivus.lt brands. One of the values of AS „4finance” is our team, which consists of professional and talented people who use their full potential. We provide favorable work conditions and facilities for employee’s professional and individual growth.
For more information about the company please visit .
Informacija apie UAB „4finance“
1714 €
Vid. atlyginimas bruto
(33% didesnis už LT vidurkį)
31
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 965 €
25% uždirba 965-1285 €
25% uždirba 1285-1666 €
25% uždirba nuo 1666 €
Vadovas: Giedrė Štuopė