Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „4finance“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) KAUNE

550-1100 €/mėn. Į rankas
Kaunas - UAB „4finance“

Darbo pobūdis

Kaip tik dabar „Vivus.lt“ ieško aktyvaus pardavimų vadybininko telefonu, kuris sustiprintų komandą savo talentu ir pozityvia energija!

Būsite atsakingas (-a) už kokybišką bendravimą telefonu su esamais klientais (išeinantys skambučiai), kompanijos produktų pristatymą, klientų poreikių išsiaiškinimą, pagalbą klientams išsirenkant tinkamiausią pasiūlymą ir pardavimų tikslų įgyvendinimą.
Darbo laikas: Pirmadieniais - Penktadieniais (8:30-17:30)
Darbo vieta: Jonavos g. 254A, Kaunas.
Darbas pilnu etatu.

Reikalavimai

  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo/pardavimų srityje;
  • Komunikabilumas, iškalba, geri bendravimo įgūdžiai;
  • Orientaciją į rezultatą ir tikslą;
  • Dėmesingumas klientui ir atsakingumas;
  • Gebėjimas greitai įsisavinti naują informaciją;
  • Troškimas įgyti naujos patirties ir tobulėti.

Privalumas
  • Patirtis pardavimų srityje, ypatingai telefonu;
  • Rusų kalbos įgūdžiai (nebūtina, tačiau privalumas).

Mes jums siūlome

  • Darbą dinamiškoje tarptautinėje finansų kompanijoje;
  • Profesinio tobulėjimo galimybes, įsitraukimą į naujus projektus;
  • Jaukią aplinką ir draugiškus ir profesionalius kolegas;
  • Fiksuotą atlyginimą bei nuolatinius papildomus priedus priklausančius nuo darbo rezultatų;
  • Papildomą sveikatos draudimą (po bandomojo);
  • Įvairias motyvacines priemones: papildomi apmokami laisvadieniai, picadieniai, vaisiadieniai, ledai ofise vasaros sezonu, vasaros/žiemos šventės, teambuildingai, aktyvios veiklos po darbo su kolektyvu, ir dar daug kitų!).

Atlyginimas

550-1100 €/mėn. į rankas

AS „4finance” which aim is to provide our clients easy, fast and convenient access to financial services, and build a sustainable business with outstanding level of customer satisfaction. The company has successfully proven itself as a leader in dynamic short-term consumption financial markets in Europe (at this moment company works in Latvia, Lithuania, Finland, Poland, Sweden, Denmark, Russia and Spain), and has started work in USA, Georgia, Bulgaria and Czech Republic. In Lithuania Company operates under SMScredit.lt and Vivus.lt brands. One of the values of AS „4finance” is our team, which consists of professional and talented people who use their full potential. We provide favorable work conditions and facilities for employee’s professional and individual growth.
For more information about the company please visit .
informacija apie UAB „4finance“
1778 €
Vid. atlyginimas bruto
(38% didesnis už LT vidurkį)
30
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2018 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1126 €
25% uždirba 1126-1431 €
25% uždirba 1431-1713 €
25% uždirba nuo 1713 €