Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
Telia
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) telefonu Šiauliuose

Šiauliai - Telia

Mes esame

Aš – Kristina esu pardavimų komandos vadovė.– šiuo metu ieškau bendražygių, kurie sustiprintų mano komandą savo talentu. Jeigu į gautas užduotis žiūri kaip į iššūkius, ne problemas, o pardavimai tau yra žavėsį keliantis įtakos darymas – nekantraujame su tavimi susipažinti!

Tavo naujas iššūkis?

Po pradinių mokymų, tavo darbas bus pasirūpinti klientų poreikiais, patarti jiems bei padėti pasirinkti tinkamus produktus ir paslaugas. Nors bendraujant su klientais daug laiko teks dirbti savarankiškai, komanda ir vadovai tau daug padės. Vadovai čia yra žinomi kaip puoselėjantys talentus ir padedantys žmonėms augti.

Prisijungus prie Telia komandos dirbsi įmonėje, kuri savo veikloje vadovaujasi moderniausiais vadybos principais, vertina kiekvieno darbuotojo pasiekimus bei kompetenciją. Turėsi ne tik papildomas įmonės teikiamas naudas (papildomas sveikatos draudimas, lankstus darbo grafikas ir kt.) bet ir profesinio bei asmeninio augimo galimybes.

Koks (-ia) esi Tu?

Būsi Telia atstovas, taigi, svarbu, kad būtum dėmesingas klientų patarėjas (-a) bei galėtum save tinkamai išreikšti lietuvių kalba tiek raštu, tiek žodžiu.

Tavo asmenybė:

  • Esi orientuotas (-a) į klientą ir rezultatą;
  • Esi iniciatyvus (-i) ir inovatyvus (-i), domiesi naujausiomis technologijomis;
  • Nori mokytis ir tobulėti;
  • Esi komunikabilus (-i) ir moki įtikinti.

Tavo patirtis ir privalumai:

  • Patirtis pardavimų bei klientų aptarnavimo srityse;
  • Užsienių kalbų mokėjimas.

Susidomėjai?

Norėtum prisijungti prie Telia pardavimų komandos Šiauliuose? Tuomet laukiame Tavo CV! Konfidencialumą garantuojame ir susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Jeigu kyla klausimų, užduok juos telefonu Kristina).

Prisijunk prie Telia!
Telia

Telia

Everything we do is about bringing the world closer through technology. Our 20,000 talented colleagues serve millions of customers every day in one of the world’s most connected regions. We’re empowering people, companies and societies. This is our business. Our passion. Our home. Welcome to Telia, the home of your next big opportunity and a place where everyone can be themselves with equal access to opportunities.