Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Esperanza Resort“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė) (Trakai)

900-1200 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Esperanza Resort“

Darbo pobūdis

  • Įmonės paslaugų pristatymas ir pardavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška Lietuvoje ir užsienyje;
  • Bendradarbiavimas su turizmo agentūromis;
  • Partnerystės su esamais klientais vystymas.

Reikalavimai

  • Puikūs derybiniai ir bendravimo įgūdžiai;
  • Organizuotumas, savarankiškumas;
  • Geros lietuvių, anglų ir rusų kalbos žinios;
  • Patirtis turizmo sektoriuje būtų privalumas.

Mes jums siūlome

  • Geras darbo sąlygas bei socialines garantijas;
  • Draugišką ir profesionalų kolektyvą;
  • Nemokamą transportą į/iš darbo vietos;
  • Darbą 5* įvertinto viešbučio komplekse.

Atlyginimas

900-1200 €/mėn. į rankas

Trakų rajone, ant Ungurio ežero kranto įsikūręs, penkiomis žvaigždutėmis plius įvertintas, nedidelių, išskirtinių viešbučių tinklui „Small Luxury Hotels of the World“ priklausantis, tarptautinio kelionių portalo „TripAdvisor“ keliautojų vienu iš geriausių viešbučių Lietuvoje pripažintas Esperanza Resort pasižymi prabangiai įrengtais kambariais, moderniu verslo ir konferencijų centru, sporto aikštynais, ramybe alsuojančiu SPA, pramogų idėjomis, gurmaniška virtuve.
Informacija apie UAB „Esperanza Resort“
1453 €
Vid. atlyginimas bruto
(13% didesnis už LT vidurkį)
121
Darbuotojų skaičius
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 911 €
25% uždirba 911-1285 €
25% uždirba 1285-1746 €
25% uždirba nuo 1746 €
Vadovas: Raimondas Budginas