DARBO RINKOS LYDERIS 2023
I vieta energetikos kategorijoje
Ignitis grupė

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) (TRANSPORTO NUOMA)

Vilnius - Ignitis grupė

Darbo aprašymas

  • Ilgalaikių santykių su naujais klientais/partneriais kūrimas, o su esamais klientais/partneriais palaikymas ir vystymas;
  • Transporto priemonių veiklos nuomos pardavimas ir kitų Bendrovės teikiamų paslaugų pardavimas;
  • Pardavimų pelningumo didinimas, nebloginant paslaugų kokybės lygio;
  • Sutartinių transporto nuomos paslaugų plėtojimas, priežiūra ir kontrolė;
  • Siūlymų teikimas dėl efektyvių ir inovatyvių pareigybės veiklos srities darbų atlikimo būdų.

Reikalavimai

  • Aukštasis išsilavinimas;
  • Ne mažesnė nei 1 metų sėkmingo darbo patirtis pardavimo srityje;
  • Transporto nuomos, pirkimo/pardavimo sutarčių sudarymo bei kitų transporto veiklą reglamentuojančių teisės aktų išmanymas;
  • Puikus transporto rinkos išmanymas ir geri pardavimo įgūdžiai;
  • Sudėtingų situacijų valdymo įgūdžiai, gebėjimas planuoti laiką ir dirbti savarankiškai;
  • Profesionalaus klientų aptarnavimo ir geri derybiniai įgūdžiai;
  • Patirtis veiklos nuomos ir/ar lizingo pardavime – privalumas;
  • Anglų ir/ar rusų kalbų mokėjimas - privalumas;
  • Stipri orientacija į rezultatą ir drąsa dirbti pokyčių metu;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas.

Papildoma informacija

  • Platus ir įdomus atsakomybių laukas - galimybė kurti, inicijuoti pokyčius;
  • Savo veikloje vadovaujamės LEAN principais ir įrankiais, ieškodami galimybių gerinti veiklos procesus bei kasdien būti geresniais savo klientams;
  • Dinamiška aplinka, stambūs ir ambicingi projektai;
  • Kolegų profesionalumas, orientacija į rezultatą.

KAS YRA „TRANSPORTO VALDYMAS“?

Esame naujai „Lietuvos energijos“ grupėje įsteigta transporto nuomos įmonė, kurioje dirba ilgametę patirtį sukaupusių ir aukštas kompetencijas turinčių profesionalų komanda. Mūsų įmonė Lietuvos rinkoje teikia lengvojo bei specialiojo transporto nuomos, priežiūros bei aptarnavimo paslaugas. Šiuo metu valdome didelį - daugiau nei 2000 transporto priemonių apimantį - parką.