No.1 LITHUANIA'S MOST VISITED JOB SITE
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Vivahus“

Pardavimų vadybininkas (-ė) (užsienio rinka)

1000-2500 €/mėn. Į rankas
Mažeikiai, Telšiai - UAB „Vivahus“

Darbo pobūdis

Mes ieškome - drąsaus, smalsaus ir motyvuoto pardavimų vadybininko, kuris papildytų mūsų kolektyvą naujomis idėjomis ir energija.

Rinkos analizavimas ir potencialių klientų identifikavimas;
Kontakto su naujais potencialiais klientais inicijavimas ir ilgalaikių santykių užmezgimas: telefonu, el. paštu, soc. tinkluose, užsienyje vykstančių parodų, susitikimų metu;
Kurti ir puoselėti ryšius su klientais, bendradarbiauti, įsigilinti ir suprasti jų poreikius.

Reikalavimai darbuotojui

Puikiai įvaldyta anglų kalba (gebėjimas laisvai bendrauti gyvai, telefonu ir el. paštu);
Iniciatyvumo ir komandinio darbo, derančio su savarankiškumu;
Patirtis aktyvių pardavimų srityje būtų privalumas.

Mūsų privalumai

Esame veržlus, jaunatviškas kolektyvas;
Turime lankstų požiūrį į tavo poziciją ir į sąlygas rezultatams pasiekti;
Skatiname ir atlyginame už gerus darbo rezultatus.

Įmonės kontaktinis asmuo

Martynas

Įmonė siūlo

Darbo ir laisvalaikio balansas

Lankstus darbo grafikas Galimybė dirbti nuotoliniu būdu

Atlyginimas

1000-2500 €/mėn. į rankas

UAB VIVAHUS projektuoja ir gamina karkasinius modulinius namus, įkvėptus skandinaviško paprastumo ir dizaino, skirtus tiek pastoviam gyvenimui, tiek poilsiui. Įmonė yra sukaupusi didelę patirtį karkasinių modulinių namų gamyboje, todėl nameliai išsiskiria savo kokybe ir apgalvotais sprendimais. Įmonė siekia tapti pirmaujančiu - Premium kokybės namų gamintoju.
informacija apie UAB „Vivahus“
1483 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
200-300 tūkst. €
Pajamos 2021 m.