Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "AMSTON"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Varėna - UAB "AMSTON"

Darbo pobūdis

Santykių su esamais klientais palaikymas
Naujų klientų paieška
Pardavimų tikslų siekimas ir įgyvendinimas
Rinkos analizė

Reikalavimai

Aukštasis arba aukštesnysis išsilavinimas
Patirtis pardavimų srityje
Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai
Geros anglų ir rusų kalbų žinios
Gebėjimas dirbti tiek savarankiškai, tiek komandoje

Mes jums siūlome

Darbą ambicingoje įmonėje
Profesionalią komandą
Lankstų darbo grafiką
Mobilią darbo vietą

Personalo atrankų įmonės „Amston“ klientė – ambicinga gamybinė įmonė.

Amston yra personalo atrankų įmonė, teikianti vadovų ir specialistų paieškos, atrankos ir vertinimo paslaugas verslo klientams. Mūsų tikslas – padėti pasirinkti geriausią: darbuotoją, sprendimą personalo valdyme, partnerį personalo atrankose ir patarėją santykiuose su darbuotojais.