UAB „ONNINEN“

Pardavimų vadybininkas (-ė) vėdinimo-kondicionavimo skyriuje

Nuo 1660 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Kaunas - UAB „ONNINEN“

Darbo pobūdis

Aktyvus atitinkamos produktų grupės pardavimas;
Naujų klientų paieška ir ryšių stiprinimas su esamais klientais;
Klientų poreikių analizė;
Ilgalaikių ryšių su verslo klientais palaikymas ir sėkmingo bendradarbiavimo užtikrinimas;
Pasiūlymų teikimas, produktų pristatymas ir konsultavimas;
Atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas;
Darbo patirtis siūlomų prekių pardavimo srityje (privalumas);
Aktyvumas, iniciatyvumas, orientacija į rezultatą;
Anglų kalbos žinios (privalumas);
Vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

Darbą tarptautinėje socialiai atsakingoje įmonėje;
Konkurencingą atlyginimą, bei priedus priklausančius nuo rezultatų;
Draudimą nuo nelaimingų atsitikimų;
Profesinius iššūkius ir tobulėjimą;
Draugišką ir profesionalų kolektyvą, atvirą aplinką naujovėms ir idėjoms;
Karjeros galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1660 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Onninen tiekia platų medžiagų asortimentą, suskirstydama visus pardavimus į keturis klientų segmentus: rangovai, pramonė, infrastuktūra bei mažmenininkai. Dirbame pramonės rinkoje nuo 1913 metų. Šiuo metu Onninen veikia: Suomijoje, Švedijoje, Norvegijoje, Lenkijoje ir Pabaltijyje, kur dirba 3.200 darbuotojų. Onninen OY yra Kesko Grupės dalis.

Teikiame kokybiškas paslaugas klientams, bei kasdieniniame darbe vadovaujamės skaidrumo, sąžiningumo, lygybės ir pagarbaus bendravimo principų.
informacija apie UAB „ONNINEN“
2478 €
Vid. atlyginimas bruto
(63% didesnis už LT vidurkį)
90
Darbuotojų skaičius
30-50 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1795 €
25% uždirba 1795-2163 €
25% uždirba 2163-2658 €
25% uždirba nuo 2658 €