Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „FJB Lithuania“

Pardavimų vadybininkas (-ė) VERSLO KLIENTŲ SKYRIUJE

1200-2000 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „FJB Lithuania“

Darbo pobūdis

Esame sparčiai auganti ambicinga, dinamiška šiuolaikiška įmonė, turinti daugiau nei 16 metų patirtį pelniusi puikią reputaciją tiek vietinių ir tarptautinių klientų pasitikėjimą. Vertiname savo puikią komandą ir suteikiame visas galimybes augti, realizuoti save, atsiskleisti ir tobulėti.

Šiuo metu ieškome naujo komandos nario prisijungti prie pardavimų komandos:

  • Bendravimas su esamais įmonės verslo klientais ir naujų klientų paieška;
  • Darbas su valstybiniu sektoriumi;
  • Produktų pristatymas bei pardavimas naujiems ir esamiems klientams;
  • Derybos su klientais, sutarčių ruošimas ir pasirašymas;
  • Pardavimo ir veiklos planų vykdymas;
  • Nuolatinis nuomos projektų procesų koordinavimas;
  • Naujų galimybių paieška ir įgyvendinimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Sėkminga darbo patirtis B2B pardavimuose;
  • Puikūs bendravimo, planavimo ir organizavimo įgūdžiai;
  • Puikus derybiniai, analitiniai ir organizaciniai įgūdžiai
  • Orientacija į klientą ir jo poreikius;
  • Užsibrėžtų tikslų siekimas, iniciatyvumas ir pozityvumas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ( privalumas).

Įmonė siūlo

  • Kvalifikaciją ir gebėjimus atitinkantį darbo užmokestį;
  • Visas reikalingas darbo priemones;
  • Labai gerus motyvacinius priedus;
  • Stažuotes ir mokymus;
  • Darbą nedideliame ir draugiškame kolektyve;
  • Visas LR įstatymais reglamentuojamas garantijas;
  • Karjeros galimybes.

Atlyginimas

1200-2000 €/mėn. į rankas
Atlyginimas yra orientacinis ir priklauso nuo kandidato kompetencijos ir patirties

16 metų sėkmingai dirbanti Lietuvoje ir Latvijoje, valdanti "FJB", "Miko Coffee Service" padalinius. Turime puikią reputaciją ir didžiulį klientų pasitikėjimą.

Specializuojamės maisto žaliavų gėrimų ruošimui, restoranų įrangos, kavos aparatų ir vandens sistemų sprendimais „HoReCA“ ir B2B segmentui. Išskirtinis platintojas Baltijos šalyse Dr. Coffee komercinių aparatų, Miko Coffee, David Rio, Orsa drinks ir kitų prekinių ženklų.

Daugiau apie įmonės teikiamas paslaugas ir produktus galite rasti: fjb.lt ; mikokava.lt ; drcoffee-lietuva.lt
informacija apie UAB „FJB Lithuania“
2008 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
13
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2022 m.