Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „DND Talis“

Pardavimų vadybininkas (-ė) Vilniuje!

Vilnius - UAB „DND Talis“

Darbo pobūdis

  • naujų klientų paieška;
  • aktyvus įmonės siūlomų produktų pardavimas;
  • komercinių pasiūlymų ir sutarčių rengimas;
  • dalyvavimas derybose su klientais;
  • ryšių su esamais klientais palaikymas ir plėtojimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • Panašaus darbo patirtis (privalumas);
  • Puikūs komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas planuoti ir organizuoti savo ir kolektyvo darbo laiką;
  • Pozityvumas, lankstumas ir užsispyrimas siekiant rezultato;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Puikios lietuvių kalbos žinios (anglų ir rusų kalbų įgūdžiai privalumas);
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Gebėjimas spręsti konfliktines situacijas.

  • Įdomų, aktyvų bei atsakingą darbą stabiliai augančioje kompanijoje;
  • Galimybes profesiniam ir asmeniniam tobulėjimui;
  • Atvirą naujoms idėjoms aplinką;
  • Konkurencingą atlyginimą ir nuo darbo rezultatų priklausančius priedus.

UAB “DND TALIS” - tai didelę patirtį darbo rūbų, avalynės ir asmens apsaugos priemonių gamyboje ir prekyboje turinti įmonė. Nuo 1999 metų sėkmingai dirbame Baltijos šalių rinkoje, vykdome didmeninę ir mažmeninę prekybą. Siūlome tik novatoriškas, patogias, kokybiškas, Europos reikalavimus atitinkančias darbo saugos priemones.
informacija apie UAB „DND Talis“
2171 €
Vid. atlyginimas bruto
(42% didesnis už LT vidurkį)
39
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1653 €
25% uždirba 1653-1909 €
25% uždirba 1909-2231 €
25% uždirba nuo 2231 €