UAB „Simplika“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė) VILNIUJE

Vilnius - UAB „Simplika“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus ir kompleksiškas nuomos paslaugų pardavimas Vilniaus regione;
  • Pasiūlymų klientams rengimas;
  • Naujų klientų pritraukimas ir sutarčių sudarymas, ryšių su esamais klientais palaikymas;
  • Konkurencinės aplinkos ir klientų poreikių analizė;
  • Aktyvus dalyvavimas planuojant pardavimų biudžetą ir jį įgyvendinant.

Reikalavimai:

  • Panaši darbo patirtis būtų privalumas;
  • Puikūs komunikacijos ir derybų įgūdžiai;
  • Iniciatyvumas, savarankiškumas, gebėjimas planuoti ir organizuoti savo darbo laiką;
  • Pozityvumas, lankstumas ir užsispyrimas siekiant rezultato;
  • Aukštasis ar aukštesnysis išsilavinimas;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Geros lietuvių, pageidautina anglų ir rusų kalbų žinios;
  • Mokėjimas dirbti kompiuteriu.

Mes Tau siūlome:

  • Įdomų darbą ir tobulėjimo galimybes novatoriškoje ir dinamiškoje kompanijoje;
  • Asmeninio ir profesinio tobulėjimo galimybes, organizuojame vidinius ir išorinius mokymus;
  • Stabilų atlygį ir visas darbui reikalingas priemones bei socialines garantijas;
  • Draugišką darbo aplinką.

Jeigu tu esi aktyvus, lengvai bendraujantis, siekiantis geriausių rezultatų, darbą atlieki kokybiškai ir esi motyvuotas mokytis visą gyvenimą - laukiame tavo gyvenimo aprašymo, su motyvaciniu laišku, kodėl būtent TU esi tas, kuris turėtų papildyti šaunų "Cramo" kolektyvą.

Informuosime tik atrinktus kandidatus, konfidencialumą garantuojame. Siųsdami savo CV Jūs sutinkate, kad UAB „Simplika“ tvarkytų Jūsų asmens duomenis galimo įdarbinimo bendrovėje ar paslaugų teikimo UAB „Simplika“ klientams tikslais. Jūs turite teisę bet kada atšaukti savo sutikimą, tvarkyti, keisti bei prašyti ištrinti savo anksčiau pateiktus duomenis (plačiau )

Esame „Simplika“ ir „CVO Recruitment“ – lyderiaujanti personalo atrankų ir laikinojo įdarbinimo įmonė Baltijos regione. Mūsų tikslas – padėti Klientams susirasti geriausią darbuotoją, o Kandidatams – svajonių darbą.