Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „Taurakalnis“

Pardavimų vadybininkas (-ė) Vilniuje

Nuo 1000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Taurakalnis“

Darbo pobūdis

  • įvairaus pobūdžio maitinimo paslaugų pardavimas: įmonių renginiams, asmeninėms šventėms (vestuvėms, jubiliejams, gimtadieniams, krikštynoms), oficialiems- dalykiniams vakarams, konferencijoms ir t.t.;
  • bendrauti su nuolatiniais klientais ir palaikyti ryšius su jais;
  • ruošti pasiūlymus klientams ir juos konsultuoti;
  • priimti užsakymus ir laiku perduoti juos vykdymui.

Reikalavimai darbuotojui

  • aukštesnysis išsilavinimas;
  • panašaus darbo patirtis;
  • puikūs darbo kompiuteriu įgudžiai;
  • puikūs derybiniai įgūdžiai, komunikabilumas, savarankiškumas;
  • pareigingumas, kruopštumas, atidumas, atsakingumas;
  • gebėjimas dirbti komandoje;
  • užsienio kalbos (anglų ir rusų kalba būtų privalumas);

  • konkurencingą darbo užmokestį, priklausantį nuo darbo rezultatų;
  • profesinio tobulėjimo galimybes;
  • visas socialines garantijas.

Atlyginimas

Nuo 1000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „Taurakalnis“ - jau daugiau nei 30 metus sėkmingai veikianti viena didžiausių maitinimo įmonių, vykdanti aukšto lygio viešojo maitinimo paslaugų teikimą.
informacija apie UAB „Taurakalnis“
2593 €
Vid. atlyginimas bruto
(70% didesnis už LT vidurkį)
95
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1573 €
25% uždirba 1573-2353 €
25% uždirba 2353-3452 €
25% uždirba nuo 3452 €