Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „MDS Terasos“

💥Klientų aptarnavimo vadybininkas (-ė) Vilniaus padalinyje💥

1100 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „MDS Terasos“

Darbo pobūdis

"MDS Terasos" - auganti įmonė su draugišku kolektyvu. Tikim, kad augsim ir bus galimybių, o visi kiti pažadai būtų paistalai. Svarbu kad Jums rūpėtų, o viso kito išmoksim kartu!

Ieškome pastiprinimo į mūsų parduotuvę SEZONO METU (balandis-rugpjūtis). Lankstus darbo grafikas, yra galimybė dirbti ir nepilną darbo dieną arba įprastu grafiku ( Darbo laikas nuo 07:30 - 16:30 ir 09:00 - 18:00). Savaitgaliais nedirbame. Galima derinti su studijomis

Koks bus tavo darbo pobūdis?

Darbas parduotuvėje su klientais juos konsultuojant, padedant išsirinkti svajonių terasą ar kitas komplektuojančias dalis.
Darbas su pastoviais klientais;
Individualių pasiūlymų ruošimas verslo/privatiems klientams;
Santykių su klientais kūrimas ir puoselėjimas.
Galimybė užimti vadybininko poziciją po sezono (neterminuota sutartis)

Reikalavimai

Gebėjimas dirbti savarankiškai ir planuoti savo laiką;
Darbo patirtis dirbant klientų aptarnavimo srityje, prekyboje būtų didelis privalumas
Kruopštumas, pozityvumas ir noras prisidėti prie įmonės rezultatų gerinimo.
Gyventų Vilniuje ar aplink (darbo vieta - Vilnius).

Viso kito išmokysime:)

Atlyginimas

1100 €/mėn. į rankas
Pagal turimas kompetencijas nuo 1100EUR į rankas + priedai už pasiektus rezultatus.

Terasų profesionalai - produktų ir medžiagų terasoms tiekimas. Distribucija. Mūsų klientai tiek šeimų ūkiai, tiek meistrai, tiek įmonės parduodančios statybines medžiagas.
informacija apie UAB „MDS Terasos“
2995 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
25
Darbuotojų skaičius
3-5 mln. €
Pajamos 2022 m.