Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 1900 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „ZBIGA“

Darbo pobūdis:

  • Aktyvi naujų klientų paieška bei esamų aptarnavimas;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, klientų poreikio analizė;
  • Naujų pardavimų kanalų paieška/siūlymas;
  • Sklandaus pardavimo proceso užtikrinimas ir kontrolė;
  • Nuolatinis domėjimasis esamais ir naujais produktais;
  • Pardavimų skyriaus dokumentų rengimas, tvarkymas.

Reikalavimai:

  • Ne mažesnė nei 3 metų patirtis pardavimuose (privalumas - baldų pardavimų srityje);
  • Geri derybiniai įgūdžiai;
  • Puikūs bendravimo, kontaktų mezgimo ir bendradarbiavimo palaikymo įgūdžiai;
  • Anglų k., rusų k. C1 lygis;
  • Puikūs darbo kompiuteriu ir MS Office paketo programomis įgūdžiai;
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Noras tobulėti, dirbti komandoje bei savarankiškai atlikti užduotis.

Mes siūlome

  • Darbą lyderiaujančioje Lietuvos baldų gamybos ir prekybos įmonėje, siekiančioje ne tik kurti aukštos kokybės produktus, bet ir teikti išskirtinę klientų patirtį.
  • Dinamišką bei įdomų darbą stabiliai augančioje įmonėje.
  • Palaikančių bei bendradarbiaujančių kolegų komandą.
  • Į rezultatą orientuotą atlygio paketą.
  • Profesinio tobulėjimo galimybes.

Atlyginimas

Nuo 1900 €/mėn. neatskaičius mokesčių

UAB „ZBIGA“

Mes, „Magrės baldų“ komanda, nuo 1996 metų užtikriname kokybišką aukštos klasės baldų gamybos procesą, kuriame šiuolaikinio dizaino minkštus baldus bei suteikiame aukščiausio lygio klientų aptarnavimą.
Magrės baldai – kuria šeimą!
See all ads of this company (13)
informacija apie UAB „ZBIGA“
1943 €
Vid. atlyginimas bruto
(27% didesnis už LT vidurkį)
181
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1535 €
25% uždirba 1535-1919 €
25% uždirba 1919-2176 €
25% uždirba nuo 2176 €