Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „StepArc“
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

550–950 Eur
Vilnius - UAB „StepArc“

Darbo pobūdis

  • Aktyvus įmonės paslaugų pristatymas potencialiems klientams ir pardavimas telefonu;
  • Naujų klientų paieška, darbas su esamais klientais;
  • Derybos, sutarčių sudarymas;
  • Pasiūlymų rengimas potencialiems klientams reprezentuojant įmonės paslaugas;
  • Naujų idėjų realizavimas, prisidedant prie kompanijos pardavimų skatinimo plėtros.

Reikalavimai

  • Geri bendravimo ir derybiniai įgūdžiai. Kandidatas turi mokėti bendrauti gyvai, telefonu bei elektroniniu paštu;
  • Gebėjimas savarankiškai planuoti ir organizuoti savo veiklą;
  • Kompiuterinis raštingumas;
  • Taisyklinga lietuvių kalba;
  • Nustatytų pardavimo tikslų siekimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų, perspektyvų darbą augančioje įmonėje;
  • Karjeros ir savęs realizacijos galimybes;
  • Galimybę tobulėti ir išreikšti save;
  • Patrauklią motyvacijos sistemą bei darbo užmokestį priklausantį nuo jūsų rezultatų ir visas socialines garantijas;
  • Draugišką kolektyvą;
  • Suteikiame visas reikalingas darbui priemones.

Atlyginimas

550–950 Eur atskaičius mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Esame reklamos ir spaudos agentūra besispecializuojanti tiesioginio marketingo srityje. Jau dešimtus metus sėkmingai dirbanti Lietuvos rinkoje.

Pagrindines mūsų teikiamas paslaugas sudaro maketavimo ir dizaino darbai, reklaminės kintamos ir nekintamos informacijos spausdinimas, vokavimas ir pristatymo organizavimas, verslo dovanos.
Mes stengiamės išpildyti klientų poreikius, susijusius su reklaminės medžiagos, leidinių ar informacinių pranešimų gamyba bei pristatymu.
Informacija apie UAB „StepArc“
985 €
Vid. atlyginimas bruto
(10% didesnis už LT vidurkį)
12
Darbuotojų skaičius