UAB „PLATINEX“

Pardavimų vadybininkas (ė)

300-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „PLATINEX“

Darbo pobūdis

  • plėtoti bei palaikyti ryšius su įmonės klientais bei atstovauti įmonės interesus;
  • analizuoti klientų poreikius bei juos konsultuoti;
  • parduoti įmonės atstovaujamo gamintojo produkciją;
  • ieškoti naujų klientų ir vystyti ilgalaikius santykius su grožio profesionalais;
  • prekybos sutarčių ruošimas bei pasirašymas;
  • organizuoti seminarus grožio profesionalams.

Reikalavimai darbuotojui

  • puikūs komunikavimo įgūdžiai;
  • reprezentatyvi išvaizda ir prezentavimo įgūdžiai;
  • iniciatyvumas ir domėjimasis grožio industrijos sritimi;
  • pardavimo, darbo patirtis grožio industrijos srityje būtų didelis privalumas;
  • geri kompiuteriniai įgūdžiai;
  • vairuotojo pažymėjimas.

Įmonė siūlo

  • profesionalų ir draugišką kolektyvą;
  • bazinį fiksuotą atlyginimą ir realius priedus už pasiektus rezultatus;
  • galimybę nuolat tobulėti, kvalifikacijos tobulinimo kursus;
  • automobilį bei lankstų darbo grafiką.

Atlyginimas

300-1500 €/mėn. į rankas

UAB PLATINEX - daugiau nei 10 metų sėkmingai savo veiklą vystantis oficialusis Mon Platin Izraelio kosmetikos atstovas Lietuvoje.
informacija apie UAB „PLATINEX“
965 €
Vid. atlyginimas bruto
8
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2019 m.