Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Sileda"
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

700–900 Eur
Vilnius - UAB "Sileda"

Darbo pobūdis

Įmonės turimo prekių asortimento (RASA limonadas, alus, sidras, alkoholiniai gėrimai, kokteiliai, nemaisto prekės, bakalėja) pardavimai laisvos rinkos klientams pagal priskirtą maršrutą.
Esamų klientų aptarnavimas, naujų klientų paieška;
Rinkos analizė, iškylančių problemų sprendimas;
Pardavimo akcijų organizavimas;
Klientų atsiskaitymų kontrolė.

Reikalavimai

Darbo aktyviuose pardavimuose patirtis (FMCG greito apyvartumo prekės);
Organizuotumas, savarankiškumas, iniciatyvumas, aktyvumas;
Darbo kompiuteriu ir delniniu kompiuteriu įgūdžiai;
B kategorijos vairuotojo pažymėjimas ir ne mažesnis nei 2 metų vairavimo stažas;
Privalumas - darbo laisvoje rinkoje patirtis.
Rusų k. mokėjimas

Mes jums siūlome

Dinamišką ir įdomų darbą stabilioje ir augančioje įmonėje;
Visas socialines garantijas, motyvuojantį atlygį;
Savirealizacijos ir karjeros galimybes;
Visas reikalingas darbo priemones ir automobilį.

Atlyginimas

700–900 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

Didmeninė alkoholinių ir nealkoholinių gėrimų prekyba.
Informacija apie UAB "Sileda"
723 €
Vid. atlyginimas bruto
31
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Arvydas Džiaugys