Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
BMK leidykla
More about company »

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Vilnius - BMK leidykla

Darbo pobūdis

  • Poligrafinių produktų, spaudos paslaugų
pardavimas Lietuvos rinkai;
  • Naujų klientų paieška;
  • Bendravimas su esamais ir potencialiais klientais;
  • Klientų poreikių analizė, pasiūlymų rengimas.

Reikalavimai

  • Geri bendravimo ir derybų įgūdžiai;
  • Savarankiškumas, iniciatyvumas;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Office);

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą;
  • Geras darbo sąlygas;
  • Tobulėjimo ir karjeros galimybes;
  • Socialines garantijas.

Atlyginimas

Priklauso nuo rezultatų

Skaitmeninė spaustuvė „BMK Leidykla“ daugiau nei 15 metų specializuojasi spaudos rinkoje. Pradėję nuo skaitmeninės spaudos, šiuo metu teikiame visas su spauda ir leidyba susijusias paslaugas.