Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Jet Maintenance Solutions"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Jet Maintenance Solutions"

Darbo pobūdis

  • Aviacinių komponentų ir atsarginių detalių pardavimai;
  • Rinkos ir konkurencinės aplinkos stebėjimas ir reagavimas į pokyčius;
  • Naujų klientų, naujų galimybių paieška, poreikio vertinimas;
  • Bendrovės paslaugų reprezentavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos su klientais;
  • Pardavimo sutarčių rengimas ir jų vykdymo vadyba, sutartinių įsipareigojimų stebėsena;
  • Aktyvus bendradarbiavimas ir darnių santykių palaikymas su esamais klientais

Reikalavimai

  • Komunikabilumas domėjimasis aviacija, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • B2B, B2C pardavimų patirtis;
  • Pardavimų technikos ir metodų išmanymas;
  • Anglų ir rusų kalbų žinios (privalomas reikalavimas);
  • Panašaus darbo patirtis (technikos ar technologinių produktų pardavimai).

Mes jums siūlome

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas (rezultatus atitinkantį darbo užmokestį, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes);
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje

Jet Maintenance Solutions (JET MS) is a global provider of integrated aircraft maintenance, repair and overhaul solutions for business and regional aviation.
More about us: www.jetms.aero
Informacija apie UAB "Jet Maintenance Solutions"
1743 €
Vid. atlyginimas bruto
(95% higher than LT average)
111
Darbuotojų skaičius
10-20 mln. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Darius Šaluga