Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Jet Maintenance Solutions"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - UAB "Jet Maintenance Solutions"

Darbo pobūdis

  • Aviacinių komponentų ir atsarginių detalių pardavimai;
  • Rinkos ir konkurencinės aplinkos stebėjimas ir reagavimas į pokyčius;
  • Naujų klientų, naujų galimybių paieška, poreikio vertinimas;
  • Bendrovės paslaugų reprezentavimas, komercinių pasiūlymų ruošimas, derybos su klientais;
  • Pardavimo sutarčių rengimas ir jų vykdymo vadyba, sutartinių įsipareigojimų stebėsena;
  • Aktyvus bendradarbiavimas ir darnių santykių palaikymas su esamais klientais

Reikalavimai

  • Komunikabilumas domėjimasis aviacija, iniciatyvumas, savarankiškumas;
  • B2B, B2C pardavimų patirtis;
  • Pardavimų technikos ir metodų išmanymas;
  • Anglų ir rusų kalbų žinios (privalomas reikalavimas);
  • Panašaus darbo patirtis (technikos ar technologinių produktų pardavimai).

Mes jums siūlome

  • Darbą šiuolaikiškoje, patikimoje kompanijoje;
  • Patrauklias darbo sąlygas (rezultatus atitinkantį darbo užmokestį, profesinio tobulėjimo ir karjeros galimybes);
  • Darbą draugiškoje ir profesionalioje komandoje

UAB Jet Maintenance Solutions – tarptautinė įmonė, priklausanti įmonių grupei „Avia Solutions Group". „Avia Solutions Group" - aviacijos verslo įmonių grupė, pasauliniu mastu teikianti kompleksinius aviacijos paslaugų sprendimus. „Avia Solutions Group" valdo daugiau nei 20 dukterinių kompanijų bei šiuo metu turi atstovybes Lietuvoje, Lenkijoje, Rusijoje, Malaizijoje ir Jungtinėje Karalystėje. Inovatyvioje, šiuolaikinėje aviacijos verslo įmonių grupėje dirba daugiau 2000 specialistų iš keturiasdešimties pasaulio šalių.

UAB Jet Maintenance Solutions teikia kompleksines verslo klasės ir regioninių orlaivių techninio aptarnavimo bei remonto paslaugas, taip pat vykdo lėktuvų detalių ir komponentų prekybą visame pasaulyje.
Įmonėje vid. atlyginimas 1549€
91% didesnis už Lietuvos vidurkį
SoDra spalio mėn. duomenys (atlyginimas neatskaičius mokesčių)