Pardavimų vadybininkas (-ė)

Skelbimas galioja iki: 2017.10.21

Darbo vieta

Darbo pobūdis

Kviečiame prisijungti prie sparčiai augančios CodeAcademy ir CodeAcademy Kids komandos!
Šiuo metu ieškome komandos pastiprinimo - pardavimų vadybininko (-ės).

Tau reikėtų:
  • Dirbti su esamais ir naujais klientais;
  • Administruoti registracijas ir ruošti sutartis;
  • Išsiaiškinti klientų poreikius, pasiūlyti optimalius sprendimus;
  • Palaikyti atsiskaitymų kontrolę;
  • Konsultuoti klientus visais rengiamų kursų ir studijų klausimais;
  • Ruošti komercinius pasiūlymus, daryti pristatymus klientams.

Reikalavimai

  • Panaši darbo patirtis;
  • Orientacija į klientą bei rezultatą, tikslo siekimas;
  • Puikūs bendravimo įgūdžiai;
  • Kruopštumas, komunikabilumas, tikslo siekimas;
  • Geri laiko valdymo įgūdžiai.
  • Atsakingas požiūris į darbą, iniciatyvumas ir gebėjimas dirbti komandoje;
  • Domėjimasis naujausiomis programavimo tendencijomis, nuolatinis savo žinių gilinimas.

Mes jums siūlome

  • Įdomų ir dinamišką darbą dėstant motyvuotiems moksleiviams;
  • Darbą su jaunatvišku ir draugišku kolektyvu;
  • Asmeninio tobulėjimo galimybes;
  • Konkurencingą atlyginimą.

Atlyginimas

Nuo 500 Eur atskaičiavus mokesčius
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti
Send CV

UAB "Programuok"

CodeAcademy.lt - programavimo mokykla Vilniuje, įsikūrusi Vilnius TechPark.
www.codeacademy.lt
All UAB "Programuok" job ads