Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR factory
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - HR factory

DARBO POBŪDIS

  • Užsienio rinkų analizė ir pardavimų planavimas;
  • Aktyvi naujų klientų paieška ir bendravimas su potencialiais verslo klientais užsienio kalba;
  • Komercinių pasiūlymų rengimas, derybos ir sutarčių sudarymas;
  • Pardavimų plano įgyvendinimas ir reikalingų dokumentų administravimas;
  • Užsakymų vykdymo koordinavimas ir bendradarbiavimas su logistikos skyriumi.

REIKALAVIMAI

  • Sėkminga bent 2 metų darbo patirtis aktyvių pardavimų verslo klientams srityje;
  • Patirtis tarptautinėje prekyboje - privalumas;
  • Labai geros lietuvių, anglų ir rusų kalbų žinios, gebėjimas bendrauti tiek žodžiu, tiek raštu;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai (MS Word, MS Excel);
  • Analitinis mąstymas, pasitikėjimas savimi, savarankiškumas, iniciatyvumas,
dėmesingumas, orientacija į rezultatą;
  • Puikūs bendravimo ir bendradarbiavimo, laiko planavimo bei organizaciniai gebėjimai.

ĮMONĖ SIŪLO

  • Galimybę dirbti profesionalų komandoje tarptautinėje aplinkoje;
  • Sprendimų laisvę atliekant savo pareigas ir erdvę savirealizacijai siekiant maksimalių rezultatų;
  • Nuolatinį profesinį bei asmeninį tobulėjimą;
  • Patrauklią biuro vietą miesto centre ir lankstų darbo grafiką;
  • Reguliarias komandiruotes už Lietuvos ribų;
  • Konkurencingą darbo užmokestį ir nuo asmeninių pasiekimų priklausančią motyvacinę sistemą.
HR factory

HR factory

HR factory – ekspertų komanda sukaupusi ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose, anksčiau Lietuvoje atstovavusi Grafton Recruitment prekinį ženklą, šiuo metu priklausanti sparčiai augančiam tarptautiniam atrankų įmonių tinklui.

Mūsų klientas - PRODINVEST EUROPE - Vilniaus centre įsikūręs PRODINVEST GROUP Europos padalinys. Įmonė yra viena didžiausių pieno pramonės ingredientų tiekėjų Rytų ir
Centrinės Europos rinkose, kurios veiklos geografija apima šešis kontinentus bei nuolatos auga apimdama vis daugiau naujų šalių.