Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
HR factory
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

Vilnius - HR factory

Darbo pobūdis:

  • Aktyvi naujų verslo klientų paieška, kontaktų užmezgimas;
  • Komunikavimas su įmonės klientais, ilgalaikių santykių palaikymas, apmokėjimo kontrolė;
  • Bendravimas su kolegomis ir klientais sprendžiant nesklandumus, kylančius krovinio transportavimo metu.

Reikalavimai:

  • Išsilavinimas, susijęs su verslo vadyba ar logistika (gali būti paskutinių kursų studentas su galimybe dirbti visą darbo dieną);
  • Darbo patirtis klientų aptarnavimo, logistikos ar pardavimų srityje būtų privalumas;
  • Labai geri anglų kalbos įgūdžiai (kitų kalbų mokėjimas – didelis privalumas);
  • Komunikabilumas, atidumas detalėms, gebėjimas dirbti savarankiškai ir komandoje;
  • Motyvacija nuolat augti ir tobulėti.

Įmonė siūlo:

  • Darbą tarptautinėje aplinkoje;
  • Patirtį sėkmingai veikiančioje įmonėje;
  • Draugišką ir energingą darbo kolektyvą;
  • Profesinius iššūkius ir nuolatinį tobulėjimą;
  • Galimybę dalyvauti visuose įmonės renginiuose bei vidiniuose ir išoriniuose mokymuose;
  • Karjeros galimybes tiek vertikalia, tiek horizontalia kryptimis.
HR factory

HR factory

Mūsų klientas - tarptautinė, nuolat auganti, viena stipriausių logistikos įmonių Europoje, sparčiai plečianti savo pervežimų geografiją, šiuo metu prie savo profesionalų komandos kviečia prisijungti veržlų ir energingą PARDAVIMŲ VADYBININKĄ (-Ę) darbui su užsienio šalių rinkomis.

HR factory – tarptautinis žmogiškųjų išteklių valdymo strateginis partneris, ilgametę patirtį aukščiausios kvalifikacijos specialistų bei vadovų atrankose turinti kompanija, kuri veikia Lietuvoje, Estijoje ir Vokietijoje.