Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB "Kandelas"
More about company »

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

650–1200 Eur
Vilnius - UAB "Kandelas"

Darbo pobūdis

Pasiūlymų ruošimas.
Bendravimas su architektais ir dizaineriais.
Šviestuvų pardavimas.
Klientų konsultavimas.
Ekspozicijos priežiūra.

Reikalavimai

Aukštasis, aukštesnysis išsilavinimas;
Užsienio kalbos;
Geri darbo kompiuteriu įgudžiai
Komunikabilumas
Darbštumas
Punktualumas
Privalumai:
Pardavimų patirtis (apšvietimo, interjero dizaino srityse), anglų, rusų kalbų pagrindai, stiliaus ir dizaino suvokimas, gebėjimas bendrauti su klientais.

Mes jums siūlome

Įmonė siūlo įdomų, kūrybingą darbą, jauname, nedideliame, bet augančiame kolektyve. Motyvacinę atlyginimo sistemą. (Po bandomojo laikotarpio, skaičiuojamas procentas nuo pardavimų).
Įmonė aprūpina darbo įrankiais: darbo telefonas, kompiuteris.

Atlyginimas

650–1200 Eur atskaičiavus mokesčius
Derybų klausimas
Priklauso nuo rezultatų
Su perspektyva didėti

UAB KANDELAS - šviestuvų pardavimo, apšvietimo projektavimo kompanija. Sėkmingai dirbame 8metus. Turime šviestuvų saloną Klaipėdoje ir internetinę parduotuvę www.kandelas.lt. Prekiaujame įvairiais Europos šviestuvų gamintojais.
Informacija apie UAB "Kandelas"
798 €
Vid. atlyginimas bruto
4
Darbuotojų skaičius
300-500 tūkst. €
Pajamos 2016 m.
Vadovas: Eugenijus Vaičius