ADB „Gjensidige“

Pardavimų vadybininkas (-ė) esamų klientų skyriuje

840-1050 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - ADB „Gjensidige“

Darbo pobūdis

Esamų klientų konsultavimas telefonu ir el. paštu, sutarčių pratęsimas ir proaktyvių pasiūlymų teikimas pagal kliento poreikius. Nuotolinis klientų aptarnavimas

Reikalavimai darbuotojui

Aukštasis išsilavinimas arba paskutinių kursų studentas;
Stipri orientacija į klientą ir rezultatą;
Savarankiškumas;
Gebėjimas ir noras bendrauti su klientais;
Aktyvių pardavimų telefonu patirtis (privalumas);
Užsienio kalbos mokėjimas (privalumas).

Įmonė siūlo

Mes jums siūlome:
1. Vadovą, kuris dievina pardavimus ir galės tave išmokyti pardavimų meno.
2. Kolegas, kurie pasiruošę 24/7 - tau padėti.
3. Nuolatinius mokymus, kurie užtikrina asmeninį tobulėjimą bei kvalifikacijos kėlimą ir galimybę realizuoti savo ambicijas;
4. Galimybę augti, keičiant kvalifikacijos kategoriją (specialistas/vadovas) bei siekti karjeros įmonės viduje.
5. Pilną darbo dieną pirmadieniais – penktadieniais.
6. 7 darbo dienų papildomas atostogas.
7. Nuolaidą sau ir savo šeimos nariams draudimo produktams įsigyti.
8. Fiksuotą atlygį ir papildomus priedus už pasiekimus.

Galutinis šios pozicijos finansinio atlyginimo dydis priklausys nuo pasirinkto kandidato įgūdžių ir kompetencijos lygio. Gjensidige darbuotojų atlygis susideda iš finansinio atlyginimo ir gerovės sistemos, kurią sudaro papildomos žiemos atostogos, sveikatos ir gyvybės draudimas bei kitos naudos
Susisieksime tik su atrinktais kandidatais. Konfidencialumą garantuojame.

Atlyginimas

840-1050 €/mėn. neatskaičius mokesčių

„Gjensidige“ yra viena didžiausių draudimo grupių Šiaurės šalyse, listinguojama Oslo vertybinių popierių biržoje. Grupės įmonėse Norvegijoje, Danijoje, Švedijoje, Baltijos šalyse dirba 3 900 žmonių. Grupės veiklos pajamos 2018 m. siekė 28 mlrd. Norvegijos kronų (2,7 mlrd. Eur), o bendra turto vertė – 157 milijardų Norvegijos kronų (16,32 mlrd. Eur).
informacija apie ADB „Gjensidige“
3000 €
Vid. atlyginimas bruto
(97% didesnis už LT vidurkį)
449
Darbuotojų skaičius
50-100 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1710 €
25% uždirba 1710-2465 €
25% uždirba 2465-3620 €
25% uždirba nuo 3620 €