UAB „Juris LT“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

800-3000 €/mėn. Neatskaičius mokesčių
Calculate »
Net per month
Vilnius - UAB „Juris LT“

Darbo pobūdis

Užmegzti ryšius ir aktyviai pritraukti potencialius verslo klientus;
Pristatyti paslaugas esamiems ir potencialiems verslo klientams;
Įvairių dokumentų rengimas bei administravimas.

Reikalavimai darbuotojui

Teisės, finansų ar vadybos srities išsilavinimo;
Darbo su klientais patirties;
Atkaklumas, ambicingumas, užsibrėžto tikslo siekimas, komunikabilumas, iniciatyvumas.

Motyvuojantį atlyginimą bei priedus priklausančius nuo pasiektų rezultatų;
Kvalifikacijos tobulinimo mokymus;
Profesionalų bei draugišką kolektyvą.

Atlyginimas

800-3000 €/mėn. neatskaičius mokesčių

Skolų išieškojimas – sritis, kurioje žinias demonstruoti siekia daugelis teisės specialistų. Vis dėlto pasiekti efektyvių rezultatų pavyksta tik nedaugeliui. Teisiniai procesai, susiję su skolų administravimu, reikalauja ypatingų įgūdžių ir konkrečių žinių, paremtų ilgamete darbo patirtimi bei šiuolaikišku nuovokumu. Teigiami rezultatai pasiekiami tik tuomet, kai procedūras preciziškai atlieka sumanus, kantrus ir atsakingi specialistai, nepailstamai ieškantis tinkamiausio sprendimo klientui.

Jūsų problemos eliminavimas – mūsų pareiga ir tikslas. Todėl teisines paslaugas teikiančią komandą sudaro profesionalai, kurių darbas yra paremtas griežta darbo kokybe bei moderniais sprendimais. Siūlome, ieškome ir siekiame geriausio. Netikime „nevertomis dėmesio“ bylomis ar pernelyg sunkiomis užduotimis. Mūsų specialistams iššūkiai – kasdienybė, leidžianti tobulėti bei jaustis naudingais.

Esame kvalifikuoti teisės specialistai, užtikrinantys paslaugų kokybę ir jų tęstinumą. Teikiame ikiteisminio bei teisminio skolų išieškojimo paslaugas. Mūsų veiklos neriboja nei laikas, nei atstumas – kantriai vykdome ikiteisminį ir teisminį skolų išieškojimą.

Konsultuojame įvairiais skolų administravimo klausimais, rengiame dokumentus, apeliacinius skundus ir kitus procesinius dokumentus, taip pat sprendžiame negatyvias situacijas, susijusias su finansinio srauto judėjimu, skolų prevencija ar eliminavimu, lėšų sugrąžinimu, taikos sutarčių nevykdymu ir pan. Atsižvelgdami į esamas problemas ir atsakingai jas išspręsdami padedame užkirsti kelią nesklandumams ateityje. Siekiame, kad mūsų klientai būtų patenkinti ne tik šiandien, bet taip pat jaustųsi saugiai rytoj.

Visi dirbantys specialistai – reiklūs, todėl palankiausias problemos panaikinimo būdas yra jų siekiamybė. Procesai visuomet atliekami konfidencialiai, nepažeidžiant klientų privatumo ir moralės normų. Specialistai garantuoja, jog teisėtomis priemonėmis, neperžengus teisminių institucijų durų, būtų pasiekti našūs rezultatai, o jeigu teisminis procesas pradėtas – pagalba klientui suteikta ne tik interesus atstovaujant teisme, bet ir po nutarties priėmimo.
informacija apie UAB „Juris LT“
1031 €
Vid. atlyginimas bruto
5
Darbuotojų skaičius
100-200 tūkst. €
Pajamos 2022 m.