Job ad is not active
You cant candidate to this job ad anymore, but check out other:
UAB „ALWARK“

Pardavimų vadybininkas (-ė)

Nuo 800 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „ALWARK“

Darbo pobūdis

  • Pardavimų plano vykdymas;
  • Darbas su esamais klientais, naujų klientų paieška;
  • Klientų poreikių išsiaiškinimas, konsultavimas, sprendimų pasiūlymas;
  • Komercinių pasiūlymų ruošimas;
  • Pasiektų pardavimo rezultatų analizė, ataskaitų teikimas.

Reikalavimai darbuotojui

  • Privalumas - techninės srities išsilavinimas
  • B kategorijos vairuotojo pažymėjimas;
  • Sugebėjimas dirbti savarankiškai;
  • Geri darbo kompiuteriu įgūdžiai;
  • Geros anglų kalbos žinios (rusų kalbos žinios būtų privalumas);
  • Privalumas – panaši darbo patirtis.

Įmonė siūlo

  • Dinamišką aplinką bei profesionalų kolektyvą;
  • Ilgalaikius projektus ir darbą su verslo klientais;
  • Nuolatinį tobulėjimą savo veiklos srityje, mokymus.

Atlyginimas

Nuo 800 €/mėn. į rankas

Stabili kompanija, vykdanti veiklą Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje. Parduodanti ir aptarnaujanti krovos bei komunalinę techniką, atstovaujanti lyderiaujančius gamintojus – Linde MH, Terberg, Johnston, Terex-Fuchs ir kt.