Svetainėje naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti jums teikiamų paslaugų kokybę. Tęsdami naršymą, jūs sutinkate su cvbankas.lt slapukų politika. Daugiau apie privatumo politiką ×
Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „Saffort Northern Europe“

PARDAVIMŲ VADYBININKAS (-Ė)

900-1500 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Saffort Northern Europe“

Vertės pasiūlymas:

ilgalaikė karjera finansiškai sėkmingoje, stabilioje ir patikimoje kompanijoje; galimybė savarankiškai planuoti savo veiklą; puikios darbo priemonės, bendradarbiaujantys vadovai ir kolegos; sąžiningas finansinis atlygis ir nuolat tobulinama motyvacijos sistema. Suteiksime galimybes plėsti veiklą kitose šalyse.
Norėtumėte sužinoti daugiau? Siųskite savo gyvenimo aprašymą ir pasikalbėkime apie Jūsų lūkesčius. Jūsų asmens duomenų saugumu pasirūpinsime tinkamai.

Atsakomybių sritis:

Prekybos per Saffort internetinius puslapius Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje ir Lenkijoje organizavimas ir administravimas; aktyvūs pardavimai verslo klientams, ilgalaikių partnerystės santykių palaikymas su pastoviais klientais, dalyvavimas viešuosiuose pirkimuose, nuolatinė pardavimo kanalų paieška ir kitose šalyse, siekiant vykdyti pardavimų planus.

Lūkesčiai Jūsų kompetencijai:

Sėkminga pardavimų patirtis, anglų kalbos žinios žodžiu ir raštu; savarankiškumas ir entuziazmas siekiant numatytų tikslų – svarbiausi lūkesčiai naujam komandos nariui. Tikimės turinčio patirties e-komercijoje, racionaliai mąstančio, turinčio derybinių įgūdžių pardavėjo, turinčio vairuotojo pažymėjimą. Lenkų kalbos žinias ir pardavimų eksportui patirtį vertinsime kaip rimtus privalumus.
Jei mūsų lūkesčiai atitinka Jūsų gebėjimus – siųskite savo gyvenimo aprašymą. Pasikalbėkime !

Atlyginimas

900-1500 €/mėn. į rankas
UAB „Saffort Northern Europe“

UAB „Saffort Northern Europe“

“Saffort" – didžiausias specializuotas seifų prekybos tinklas regione. Parduodame seifus savo Saffort ženklo internetinėse parduotuvėse bei didmeniniams klientams Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Lenkijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Vengrijoje. Kuriame savo prekinių ženklų (Brihard ir Homesafe) seifus, kuriuos platiname viso 26 Europos šalyse. Sparčiai augame. Sužinokite apie mus daugiau internetinėje svetainėje
Šiuo metu į profesionalų komandą kviečiame darbuotoją šioms pareigoms:
informacija apie UAB „Saffort Northern Europe“
1179 €
Vid. atlyginimas bruto
6
Darbuotojų skaičius
500 tūkst.-1 mln. €
Pajamos 2019 m.