UAB „Ekomera LT“

Pardavimų vadybininko asistentas (-ė)

Nuo 850 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „Ekomera LT“

Darbo pobūdis

Komercinių pasiūlymų ruošimas, bendravimas su klientais.
Produktų pakuočių apskaita
Produkto kortelių pildymas.
Produktų pavyzdžių siuntimas klientams.
Produkto etikečių vertimas iš anglų į lietuvių kalbą.

Reikalavimai darbuotojui

Puikios lietuvių, anglų kalbos žinios ( Rusų kalba privalumas)
Puikūs bendravimo įgudžiai,
Geri darbo kompiuteriu įgudžiai (Microsoft office)

Įmonė siūlo

Įdomų dinamišką, perspektyvų darbą
Galimybe dirbti draugiškame, energingame kolektyve
Visas darbui reikalingas priemones (Kompiuteris, telefonas)

Atlyginimas

Nuo 850 €/mėn. į rankas

UAB „EKOMERA LT“ yra kasdienio, patogaus ir natūralaus maisto bei gėrimų platintoja Vilniuje. Mes mėgstame sąžiningą, ekologišką,veganinį maistą. Kuo natūralesnė, tikra ir sveika - tuo geriau! Mes laikome savo kruopščiai atrinktų aukštos kokybės produktų asortimentą pagrindiniu pranašumu išlaikant nusistovėjusį mūsų, kaip vertingo prekybos partnerio, vardą.
informacija apie UAB „Ekomera LT“
2007 €
Vid. atlyginimas bruto
(32% didesnis už LT vidurkį)
34
Darbuotojų skaičius
5-10 mln. €
Pajamos 2022 m.
Darbuotojų pasiskirstymas pagal atlyginimus (neatskaičius mokesčių):
25% uždirba iki 1416 €
25% uždirba 1416-1494 €
25% uždirba 1494-2107 €
25% uždirba nuo 2107 €