Job ad is not active
You cant candidate to it anymore
UAB „SOPRO CONSULTING“
More about company »

Projektų vadovas (-ė)

1000-1300 €/mėn. Į rankas
Vilnius - UAB „SOPRO CONSULTING“

Darbo pobūdis

  • Nacionalinių ir ES lėšomis finansuojamų projektų paraiškų rengimas ir dokumentacijos ruošimas paramos gavimui;
  • Projektų įgyvendinimas ir priežiūra;
  • Su projektais susijusios informacijos (ataskaitų ir pan.) atsakingoms organizacijoms teikimas;
  • Projektų paskelbimų stebėjimas bei siūlymų teikimas dėl papildomų priemonių, pagal kurias būtų galima rengti naujas paraiškas projektams;

Reikalavimai

  • Patirtis projektų rengimo ir administravimo srityje – privalumas bent 1 metų patirtis;
  • Organizuotumas, vidinė motyvacija, kantrumas;
  • Gebėjimas nekonfliktiškai spręsti situacijas, rezultato siekimas, planavimo įgūdžiai;
  • Gebėjimas analizuoti situaciją ir ją apibendrinti;
  • Gebėjimas valdyti situacijas, užduoti tinkamus klausimus klientui;
  • Noras dirbti ir užsidirbti;
  • Atkaklumas ir pozityvumas.

Tikimės, kad Tu:
  • Moki rasti bendrą kalbą net ir su labai skirtingais asmenimis;
  • Laisvai kalbi Lietuvių kalba;
  • Turi vairuotojo pažymėjimą.

Mes jums siūlome

  • Darbą stabilioje įmonėje su profesionalia komanda;
  • Galimybę save realizuoti projektų valdymo srityje;
  • Konkurencingą atlyginimą;
  • Priedus už pasiektus rezultatus;
  • Lankstų darbo grafiką;
  • Kvalifikacijos kėlimo kursus, išorinius mokymus.

Atlyginimas

1000-1300 €/mėn. į rankas

Pasiūlysime projektą atitinkantį kiekvieno kliento poreikius bei galimybes. Padedame gauti finansavimą iš ES fondų ir kitų šaltinių. Ruošiame verslo planus bei teikiame paraiškas, juos administruojame.
informacija apie UAB „SOPRO CONSULTING“
1971 €
Vid. atlyginimas bruto
(53% didesnis už LT vidurkį)
23
Darbuotojų skaičius
1-2 mln. €
Pajamos 2019 m.